Pasaport Kayıt İşlemleriLG Optimus G ve 4X HD İçin Güncelleme Gelmeyecek

LG Optimus G ve 4X HD İçin Güncelleme Gelmeyecek

Güncelleme konusunda en cimri firmalardan birisi olan LG firmasının İtalya’daki Facebook hesabından LG Optimus 4X HD modeliyle alakalı bir açıklama yapıldı. LG Optimus G ise bir anlamda bu açıklamadan payına düşeni aldı. 2012 yılının Amiral Gemisi olarak pazara sürülen LG Optimus 4X HD modeli ile LG Optimus G modelleri Android 4.4.2 Kit Kat dâhil olmak […]


Güncelleme konusunda en cimri firmalardan birisi olan LG firmasının İtalya’daki Facebook hesabından modeliyle alakalı bir açıklama yapıldı. ise bir anlamda bu açıklamadan payına düşeni aldı.

2012 yılının Amiral Gemisi olarak pazara sürülen modeli ile modelleri Android 4.4.2 Kit Kat dâhil olmak üzere bundan sonra Android Güncellemesi alamayacak.

LG İtalya hesabından sorulan bir soru üzerine verilen cevapta modeline Android 4.4.2 Kit Kat dahil olmak üzere, firmanın bir güncelleme yayınlamayı düşünmediği bilgisi verildi.

Aynı bilgi içerisinde firma tarafından 2012 senesinde üretilen diğer modellere de Güncelleme Gelmeyeceği bilgisi verildi. Bu bilgi ile de isimli G serisinin ilk Amiral Gemisine de Android 4.4.2 ve Üstü Güncelleme gelmeyeceği kesinleşmiş oldu.

  LG Optimus 4X HD Modeli İçin Android 4.1 Güncellemesi Yolda
LG Optimus G ve 4X HD İçin Güncelleme Gelmeyecek
LG Optimus G ve 4X HD İçin Güncelleme Gelmeyecek

Global Pazarda henüz LG tarafından resmi bir açıklama yapılmamış olsa da LG İtalya Facebook Sayfasında yapılan bu açıklamanın Yalan veya Yanlış olma ihtimali de çok düşük.

Bakalım LG G2 modeli için oldukça gecikmeli olarak Android 4.4.2 Kit Kat Güncellemesini sunan firma diğer modelleri için nasıl bir yol izleyecek.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status