LG Optimus G2 Modeli SnapDragon 800 İle Fark Yaratacak

LG tarafından pazara sunulan Optimus G serisi firmanın son dönemde yükselen trendi olmayı başardı. Son olarak pazara sızan bilgilere göre LG Optimus G2 modeli şuan ki bütün modelleri ezip geçecek bir seviyede pazara sunulacak.

Hâlihazırda LG Nexus 4, LG Optimus G, LG Optimus G Pro modelleri ile satış yapan ve büyük bir kazanç elde etmeyi başaran LG firması şimdilerde de SnapDragon 800 İşlemci Ailesine sahip olan LG Optimus G2 modeli için çalışmalarına başlamış durumda.

Şu aşamada HTC One ve Samsung Galaxy S4 gibi modellerde kullanılan SnapDragon 600 serisinin bir üst versiyonu olan SnapDragon 800 İşlemci Ailesi 2.0 GHz lik bir hıza ve Adreno 330 Grafik İşlemcisine sahip olacak. Bu durumda Optimus G2 modelini pazardaki en hızlı model yapacak.

LG Optimus G2 Modeli SnapDragon 800 İle Fark Yaratacak
LG Optimus G2 Modeli SnapDragon 800 İle Fark Yaratacak

5 inç boyutunda Full HD bir ekran ile pazara çıkması beklenilen LG Optimus G2 modelinde 2 veya 3 GB’lık Ram kullanılması bekleniyor. Eğer o dönemde yeni bir sürüm pazara sunulmazsa bu modelde Android 4.2.2 Jelly Bean İşletim Sisteminin olmasına ise kesin gözüyle bakılıyor.

Tasarım olarak Optimus G serisi ile benzer özelliklere sahip olan Optimus G2 modeli için verilen bilgiler şu aşamada birer varsayım ve sızdırma haber olarak görülebilir. LG firması tarafından resmi bir açıklama yapılmadan daha fazla bilgi ise şu aşamada ne yazık ki elimizde mevcut değil.

 

LG Optimus G2 Modeli SnapDragon 800 İle Fark Yaratacak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. farkı Türkiyede yaratamaz adamların televizyonlarda birtek reklamı geçmiyor halbuki telefonlarının özellikleri fevkalade ancak reklamı olmayınca insanlarda hep bir ön yargı var tutulmaz bu telefon elinde kalır gibi
    reklam lg reklam yap

    Cevapla