Pasaport Kayıt İşlemleriLG Optimus G2 Modeline Yönelik İddialar Artmaya Başladı

LG Optimus G2 Modeline Yönelik İddialar Artmaya Başladı

LG firmasının son dönemde pazara sunduğu ve bir anlamda en fazla satış yapma başarısı gösterdiği LG Optimus G modelinin bir üst serisi olması planlanan LG Optimus G2 modeline ilişkin yeni bilgiler pazara sızmaya devam ediyor. LG Optimus G ve LG Nexus 4 modeli olmak üzere benzer özelliklere sahip 2 modeli Pazar süren ve muhteşem bir […]


LG firmasının son dönemde pazara sunduğu ve bir anlamda en fazla satış yapma başarısı gösterdiği modelinin bir üst serisi olması planlanan modeline ilişkin yeni bilgiler pazara sızmaya devam ediyor.

ve modeli olmak üzere benzer özelliklere sahip 2 modeli Pazar süren ve muhteşem bir satış grafiği yakalamayı başaran LG firması bu kapsam da biraz daha büyük bir ekrana sahip yeni modelini pazara sunmaya hazırlanıyor.

Henüz resmi bir açıklama olmasa da son dönemde modelinin 5.5 inçlik bir ekran ile pazara sunulacağı ve Samsung modeli için dişli bir rakip olacağı bilgisi pazarda dolaşıyor.

  LG Optimus G2 Modeli Yavaş Yavaş Şekillenmeye Başladı

Android İşletim Sistemi ile pazara sunulacağı düşünülen modelinde 5,5 inçlik Full HD IPS ekran (403 PPI) kullanılacağı tahmin ediliyor.

LG Optimus G2 Modeli İçin Geri Sayım Başladı
LG Modeli İçin Geri Sayım Başladı

SnapDragon S4 Prime İşlemci ailesine sahip olması planlanan cihazın 2.0 GHz lik Quad Core ( 4 Çekirdekli) bir işlemci ile gelmesi pek sürpriz olmayacak gibi görünüyor.

Adreno 320 GPU ile desteklenmesi beklenilen cihazda ayrıca 2 GB Ram ve 13 MP’lik bir de kamera kullanılması planlanıyor.

Henüz cihazın özelliklerinin ve hatta pazara çıkıp çıkmayacağının net bir cevabı yok. Ancak LG firmasının son dönemde yakaladığı havayı kaybetmeden pazarda hızlı bir satış grafiği elde ederek Samsung için de bir rakip haline gelebilmesi için şu dönemde başarılı ürünlerini pazara sunması kaçınılmaz bir durum.

Eğer söylentiler gerçeğe döner ve LG firması başarılı bir çalışma ve yazılım desteği ile LG modelini pazara sunarsa şu aşamada oldukça hızlı bir satış sistemi içerisinde olan Samsung modeli için oldukça zorlu bir rakip haline gelebilir.

CES 2013 fuarında açıklanması beklenilen LG modeli bakalım ne kadar gerçek bir ürün olarak karşımıza çıkacak. Ve LG gerçekten pazarda bu sene bende varım diyebilecek mi?


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status