Pasaport Kayıt İşlemleriLG Pay büyük adımlar atıyor!

LG Pay büyük adımlar atıyor!

LG firması bu pazarda önemli bir pay almak istediğini belirtmiş olduğunu biliyoruz. Şirket bugün aldığı önemli kararları anlatan açıklamayla gün yüzüne çıktı!   LG Pay için büyük yatırımlar yapan teknoloji devi LG, bugün aldığı kararlar ile daha fazla kullanıcı için mobil ödeme sistemini kullandırtmayı amaçladığı toplantıda LG Pay hakkında aldığı kararları saatler önce açıkladı. Bugün […]


firması bu pazarda önemli bir pay almak istediğini belirtmiş olduğunu biliyoruz. Şirket bugün aldığı önemli kararları anlatan açıklamayla gün yüzüne çıktı!

 

Pay için büyük yatırımlar yapan teknoloji devi , bugün aldığı kararlar ile daha fazla kullanıcı için mobil ödeme sistemini kullandırtmayı amaçladığı toplantıda Pay hakkında aldığı kararları saatler önce açıkladı.

Bugün yapılan açıklama ile beraber kendi mobil ödeme sistemini piyasaya sunacağı her telefon için, düşük fiyatlı akıllı telefonlar da dahil, aktif hale getirmeyi amaçlıyor.

Güney Kore’de ilk olarak başlatılan bu mobil ödeme sistemi, LG’nin aldığı kararlar ile artık dünyaya yayılması düşünülüyor. Teknoloji devi LG firması, LG Pay’in tüm dünyada, her düzeydeki LG akıllı telefonunda kullanılması için büyük ve ciddi adımlar attı.

  LG’nin Yeni Modelleri Çıkıyor, Tüketici Umutsuzca Güncelleme Bekliyor

LG Pay, ilk olarak LG G6 ile kullanıcılarıyla tanışmıştı. Bu teknoloji aslında Samsung’un MST teknolojisine benzer düzeyde bir hizmet veriyor. İlk başta sadece üst düzey akıllı cihazlarda hizmet veren bu teknoloji şuandan itibaren her düzey LG akıllı telefonunda kullanıma açılacak. Ancak bu geçiş süreci için kullanıcıların bir süre beklemesi gerekebilir.

Apple, Samsung ve Google’ın kendi mobil ödeme sistemleriyle sıkı bir rekabete girmesi gerecek olan LG Pay’in, kendi kullanıcı tabanını genişletmesi bu rekabette öne geçmesi için gereken en önemli başlangıç adımı olacak. Bakalım LG bu genişleme hamlesini yapabilecek mi? Bekleyip göreceğiz.


Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
lg ödeme pay yöntemi

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status