LG Test Grubuna Katılanlar LG Q60 Sahibi Olacak

LG Test Grubuna Katılanlar LG Q60 Sahibi Olacak

LG tarafından oluşturulacak LG Q60 Test Ekibine katılanlara LG Q60 Akıllı Telefon modeli deneyimlemeleri için Ücretsiz olarak gönderilecek.


tarafından oluşturulacak Test Ekibine katılanlara Akıllı Telefon modeli deneyimlemeleri için Ücretsiz olarak gönderilecek.

10 Kişiden oluşacak olan kendilerine gönderilen cihazları kullanacaklar ve cihazla alakalı olarak deneyimlerini diğer kullanıcılara sosyal medya ve diğer kanalları üzerinden ulaştıracaklar.

İnternet üzerinden gelecek başvurular sonucunda belirlenecek olan 10 kişilik Test Ekibine gönderilen cihazlar geri alınmayacak ve kullanıcılara hediye edilmiş olacak.

 

Test Grubuna Katılmak İçin Form Doldurmanız Gerek

, test grubuna katılarak cep telefonunu deneyimlemek isteyen tüketicilerden 10 kişiye, standart, süper açılı ve derinlik sensörlü olmak üzere üç farklı arka kameraya sahip LGQ60 cep telefonunu hediye ediyor.

test grubuna katılmak isteyenlerin 27 Ekim tarihine kadar, www.lgq60testgrubu.com adresine girerek kayıt olmaları, ardından sorulacak sorulara doğru olarak yanıt vermeleri gerekiyor. Tüm sorulara doğru yanıt vererek “Neden test grubunda olmak istiyorsun?” sorusuna en uygun ve yaratıcı cevabı veren 10 kişi telefonla ödüllendirilecek.

 

LG Q60 Akıllı Telefon

 

Yapay Zeka Destekli Kamera

’nin orta segment telefon serisinin en yeni ürünü , üç farklı arka kamerası ve kameraların sunduğu yapay zeka desteği ile özellikle fotoğraf ve video çekmekten, sosyal medyada video paylaşmaktan hoşlanan tüketicilere hitap ediyor.16MP PDAF kamerası ile yüksek kalitede fotoğraf çeken ’ın süper geniş açılı kamerası, 120 derecelik görüş alanıyla geniş alanları ve kalabalık grupları tek kareye sığdırıyor. Derinlik Sensörü ise, fotoğraftaki kişi ya da objelerin ön plana çıkmasını sağlıyor. ’ın yapay zeka destekli kamerası AI CAM, sekiz farklı nesneyi tanıyarak, ideal çekim ayarlarını otomatik olarak uyguluyor.

 

Test Grubuna Katılanlar Q60 Sahibi Olacak

LG Q60 ayrıca, 6,26’’ HD+ FullVision ekranıyla olağanüstü bir ekran kalitesi ve boyutunun yanı sıra, sinematik DTS:X 3D Surround ses ile, çok boyutlu premium sinema ses kalitesi sunuyor. LG Q60 ayrıca, tek tuşla Google Asistan’a bağlanabilme ve Youtube’da canlı yayına geçebilme özelliği ile de ön plana çıkıyor. LG Q60 kullanıcılarına sunduğu pratik çözümlerle de gönülleri fethediyor.

LG Q60 sahipleri, bir web sayfasının ekran görüntüsünü aldıklarında, diledikleri zaman bu görüntüye tıklayarak web sitesine gidebiliyor. Ya da numara ve kod gibi bilgilerin ekran görüntüsünü alan kullanıcılar, bu görüntünün bir bölümünü kırpıp ekranlarına sabitleyerek kod / şifre girme işlemini kolayca gerçekleştirebiliyorlar.


Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler

Elektronik Sigara E Sigara Satış Sitesi

Salt Likit Salt Likit Çeşitleri

DMCA.com Protection Status