Pasaport Kayıt İşlemleriLG UX 4.0 Arayüzüne Ait Tanıtım Videosu Yayınlandı

LG UX 4.0 Arayüzüne Ait Tanıtım Videosu Yayınlandı

LG G4 serisi ile hayatımıza girecek olan LG UX 4.0 Ara Yüzü ile alakalı olarak ilk video LG firması tarafından tanıtım amaçlı olarak yayınlandı. Nisan başında resmi olarak açıklaması yapılan ve LG G4 serisinde kullanılmaya başlanacağı belirtilen LG UX 4.0 Arayüzünün tanıtımı için Güney Koreli firma bu defa UX 4.0’a ait ikinci tanıtım videosunu YouTube kanalıyla […]


serisi ile hayatımıza girecek olan UX 4.0 Ara Yüzü ile alakalı olarak ilk video firması tarafından tanıtım amaçlı olarak yayınlandı.

Nisan başında resmi olarak açıklaması yapılan ve serisinde kullanılmaya başlanacağı belirtilen UX 4.0 Arayüzünün tanıtımı için Güney Koreli firma bu defa UX 4.0’a ait ikinci tanıtım videosunu YouTube kanalıyla yayınladı. 2 dakika 22 saniye süre videoda LG UX 4.0 arayüzüne ait önemli özelliklere değinilmekte.

Bunların başında ses kısma tuşuyla fotoğraf çekme özelliği geliyor. G4 kullanıcıları ses kısma tuşuna ardı ardına iki defa tıklayarak hızlı fotoğraflar çekebilecek. Kullanıcılar ayrıca jest ve mimiklerle ön kamerayı devreye sokarak daha güzel selfilere imza atabilecek.

  LG G4 Satışları LG G3 Satışlarının Gerisinde Kalabilir
LG UX 4.0 Arayüzüne Ait Tanıtım Videosu Yayınlandı
LG UX 4.0 Arayüzüne Ait Tanıtım Videosu Yayınlandı

LG UX 4.0 İle Daha Fazla Özelleştirme

LG UX 4.0’da yer alan bir diğer önemli özellik kişiye özel zil sesi olacak. Kullanıcılar telefon ekranına bakmadan zil kimliği özelliği sayesinde kimin aradığını bilecek. LG ayrıcı Quick memo+ özelliğini yeni arayüzde daha ileri notaya taşıyor.

LG’nin 28 Nisan’da resmen açıklayacağı G4’te 5.5-inç büyüklüğünde hafif kavisli  IPS Quantum Quad HD ekran, F/1.8 diyafram açıklığına sahip 16MP arka kamera, 8MP ön kamera, Android 5.0 tabanlı LG UX 4.0 kullanıcı arayüzü, Snapdragon 808 (ya da Snapdragon 810), 3/4GB RAM, 32GB depolama, hafıza kart desteği ve 3.000mAh kapasiteli pil yer alacak.

 

Kaynak: http://www.teknolojioku.com/haber/lg-ux-40-kullanici-arayuzune-ait-ikinci-tanitim-videosu-yayinlandi-27508.html


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status