LG V10 Soru, Sorun, Şikâyet ve Kullanıcı Yorumları

Yazı İçinde Bulabileceğiniz Bilgiler Neler?

LG firmasının 2015 yılında pazara sürdüğü LG V10 serisi ile alakalı olarak aklınıza takılan Tüm Soruların Cevapları ve Kullanıcı Yorumları burada.

Donanımsal ve Kasa Tasarımı olarak oldukça beğenilen ancak LG firmasının Amiral Gemisi olan LG G4 modelinden bile oldukça yüksek bir fiyata satışa çıkan LG V10 modelini sizler için masaya yatırdık.

Cihazla alakalı olarak aklınıza takılan soruları gerek biz gerekse de cihaz kullanıcıları hızlı bir şekilde cevaplamaya, cihazı almayanlar için ise Kullanıcı Yorumları ile karşılıklı bire etkileşim yaşatmaya çalışıyor olacağız.

 

LG V10 Modeli Renk Seçenekleri
Modeli Renk Seçenekleri

 

LG V10 Modeli Sık Sorulan Sorular

Modelle alakalı olarak sık sorulan bazı soruların cevapları aşağıdaki gibidir. Gelen yeni sorularla bu alan güncellenecektir.

 

LG V10 Serisinin İşletim Sistemi Nedir?

Android 5.1 Lollipop İşletim Sistemi kullanan modele çok kısa süre içerisinde Android 6.0 Marshmallow Güncellemesi de gelecektir.

Cihazın en azından 1 güncelleme daha alması ve Android 7.0 Güncellemesinden de faydalanması bekleniyor.

 

LG V10 4.5G Teknolojisini Destekliyor mu?

Cihazın üzerinde bulunan LTE Alıcıları ile çok rahat bir şekilde ülkemizde faaliyete girecek olan 4G – 4.5G Altyapısını kullanmanız sağlanmış durumda.

Hatta cihazın SnapDragon 808 İşlemcisi ülkemizdeki hızların çok daha üstündeki hızlarda da çalışabilen üst düzey bir işlemci.

3G – 4G – 4.5G noktasında size sıkıntı yaratmayacaktır.

 

LG V10 Modeli
LG V10 Modeli

 

LG V10 Modeline Micro SD Kart Ekleyebiliyor muyuz?

Evet.

Cihaz kendi 64 GB Dahili Depolama Alanı dışında 1 TB seviyesine kadar Micro SD Kart desteği bulunuyor.

4 GB Ram Bellek sunan ve 64 GB Dahili Depolama Alanı bulunan cihaza aslında çok fazla ek depolama alanı eklemenizi de önermiyoruz. Zaten kendi üzerinde bulunan alan hayli hayli işinizi görecek seviyede bir alan.

 

LG V10 Satıştan Çekildi mi?

Hayır.

Modelin satışı halen devam ediyor. Ancak bazı Satış Noktaları ürünün bu fiyattan çok fazla satılmayacağını düşünerek Stoklu Alım yapmamış durumdalar.

Bu sebeple de bazı Teknoloji Mağazalarına gittiğinizde ürünün Stoklardan Çıktığı ya da Satıştan Kalktığı bilgisini alabiliyorsunuz.

Modelin satışı halen devam ediyor ve ürüne dileyen Teknoloji Mağazaları, Sanal Satış Noktaları ya da LG Mağazalarından kolaylıkla ulaşabiliyor.

 

LG V10 Soru, Sorun, Şikayet ve Kullanıcı Yorumları
Soru, Sorun, Şikayet ve Kullanıcı Yorumları

 

LG V10 Kullanıcı Yorumları

Sizlerde cihazı kullanıyorsanız Yaşadığınız Sorunları veya Sizi Mutlu Eden Yanlarını bizlere yazın.

Gelecek her yorum V10 modelini almak isteyen takipçilerimiz için büyük önem arz ediyor olacak.

LG V10 Soru, Sorun, Şikâyet ve Kullanıcı Yorumları

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

59 Yorum

 1. 2 önce 2 tane lg V10 aldım biri 3. Ayda logoda kalıyodu ve açılmıyodu garantiden g5 verildi diğer V10 ise 4 ay önce aynı sorundan gatantiye gitti ve tamir edilerek geri geldi ve 2 aydır parmak izi okumuyor ve hopörlerden ses çıkmıyor bir çok teknik servise gittim herhangi bir arıza olmadığını ve donanımsal olabiliceğini söylediler ne yapmam gerekiyo çözüm yolu nedir yanılmıyosam v30 yazılımı atılmış cihaza

  • Cihazı servisine gönderin. Eğer sorunlar devam ederse Tüketici hakem Heyetine başvuru yapın.
   Normal şartlarda ilk 6 ayda TAMİR işlemi için sizden onay alınması lazım. Değişim yada Para İadesi talep edebiliyorsunuz.
   Bu kozu da kullanabilirsiniz.

 2. Sakın lg almayın lg nin bütün modelleri sorunlu severek kullandığım lg v10 bootloop arızası verdi kullanılamaz hale geldi 5 yıl önce aldığım Gm discovery bile hala çalışıyor 1 yıl önce aldığım lg v10 gümledi.

 3. Ben de lg v10 aldım ama bi senem dolmadi telefon aşırı ısınmadan dolayı anakartı yandı olan parama oldu