Pasaport Kayıt İşlemleriLG V10 Türkiye Satış Listelerinde Göründü

LG V10 Türkiye Satış Listelerinde Göründü

Global Pazarda satışına başlanılan, ülkemizde ise satışa çıkması için beklenilen LG V10 serisinin Türkiye Satış Fiyatı belli oldu. Bimeks tarafından kısa süre Web Sayfasında listelenen ve daha sonra kaldırılan LG V10 serisine biçilen bedel 2.699 TL olacak gibi görünüyor. Donanımsal olarak oldukça başarılı bir özellik listesine sahip olması ile LG G4 modelinden daha üst bir […]


Global Pazarda satışına başlanılan, ülkemizde ise satışa çıkması için beklenilen V10 serisinin Türkiye Satış Fiyatı belli oldu.

Bimeks tarafından kısa süre Web Sayfasında listelenen ve daha sonra kaldırılan V10 serisine biçilen bedel 2.699 TL olacak gibi görünüyor.

Donanımsal olarak oldukça başarılı bir özellik listesine sahip olması ile G4 modelinden daha üst bir konuma yerleşmesi beklenilen serisi 4 modelinden biraz daha pahalı olacak.

 

LG V10 Serisi
Serisi

 

Satışlar Kasım Ayında Başlayacaktır

Bimeks Web Sayfasında yaklaşık olarak 1 Gün boyunca 2.699 TL’den satışsız sergilenen serisi daha sonra stoksuz olduğu için kaldırılmış durumda.

Resmi Satışların ise Kasım ayı içerisinde Teknoloji Firmaları ve E-Satış Siteleri üzerinden başlaması ve LG V10 serisinin pazarla buluşması bekleniyor.

  Apple işlerini güvene almak istiyor

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status