LG V20 Ses Konusunda Oldukça İddialı Geliyor

Eylül ayında duyurusunun yapılması beklenilen LG V20 modeli ile alakalı gelen Sızıntı Bilgilerden sonra şimdi ciddi bir bilgi de direkt LG firmasından geldi. Firma tarafından gelecek ay tanıtımı yapılacak olan modelle alakalı olarak Dünyada Türünün İlk Örneği olacak olan 32-Bit Hi-Fİ QUAD DAC özelliğinin yer alacağı duyuruldu. Bu özellikle alakalı daha önce LG V10 modelini […]


Eylül ayında duyurusunun yapılması beklenilen modeli ile alakalı gelen Sızıntı Bilgilerden sonra şimdi ciddi bir bilgi de direkt LG firmasından geldi.

Firma tarafından gelecek ay tanıtımı yapılacak olan modelle alakalı olarak Dünyada Türünün İlk Örneği olacak olan 32-Bit Hi-Fİ QUAD DAC özelliğinin yer alacağı duyuruldu.

Bu özellikle alakalı daha önce LG V10 modelini alanlar bir anlamda bu sistemin giriş seviyesi bir örneğini kullanıyorlar diyebiliriz.

LG V10 serisinde olduğu gibi serisinde de ESS Technology ile ortaklık kuran firma bu sayede V20 modelindeki ses kalitesini tepelere çıkarmayı başarmış durumda.

LG bir basın açıklamasında;”Quad DAC canlı performansta, uyumlu kablolu kulaklıktan gelen en berrak ve net sesi sağlar” dedi.

Bu açıklama da dikkate alındığında ile çekilen videolarda veya sesli görüşmelerde ortam sesleri yüzde elli azaltılmış olarak kullanıcıya net bir şekilde sunulacak.

Bir önceki modelde Manuel Video Özellikleri ile ciddi adımlar atan ve kullanıcıya ses noktasında birçok artı özellik sunan LG firması LG V20 modeli ile pazarı sarsmaya hazırlanıyor.

  LG G4 Modeli Fiyatı İle Cep Yakacak

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status