LG V20 Ses Konusunda Oldukça İddialı Geliyor

LG V20 Ses Konusunda Oldukça İddialı GeliyorEylül ayında duyurusunun yapılması beklenilen modeli ile alakalı gelen Sızıntı Bilgilerden sonra şimdi ciddi bir bilgi de direkt LG firmasından geldi.

Firma tarafından gelecek ay tanıtımı yapılacak olan modelle alakalı olarak Dünyada Türünün İlk Örneği olacak olan 32-Bit Hi-Fİ QUAD DAC özelliğinin yer alacağı duyuruldu.

Bu özellikle alakalı daha önce LG V10 modelini alanlar bir anlamda bu sistemin giriş seviyesi bir örneğini kullanıyorlar diyebiliriz.

LG V10 serisinde olduğu gibi serisinde de ESS Technology ile ortaklık kuran firma bu sayede V20 modelindeki ses kalitesini tepelere çıkarmayı başarmış durumda.

LG bir basın açıklamasında;”Quad DAC canlı performansta, uyumlu kablolu kulaklıktan gelen en berrak ve net sesi sağlar” dedi.

Bu açıklama da dikkate alındığında ile çekilen videolarda veya sesli görüşmelerde ortam sesleri yüzde elli azaltılmış olarak kullanıcıya net bir şekilde sunulacak.

Bir önceki modelde Manuel Video Özellikleri ile ciddi adımlar atan ve kullanıcıya ses noktasında birçok artı özellik sunan LG firması LG V20 modeli ile pazarı sarsmaya hazırlanıyor.

  LG K10 Modelinin Teknik Özellikleri ve Ürün İncelemesi
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası

Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
Android telefonlar için ücretsiz APK indirin ve oynayın.
Mobil cihazlarınızdan ücretsiz olarak android oyunlar indirebilirsiniz.
En iyi program ve oyun indirme sitesi indirshop
DMCA.com Protection Status