LG V30 Kullanıcı Yorumları (Soru, Sorun, Şikâyet ve Öneriler)

LG firmasının yeni Amiral Gemisi LG V30 modeli ile alakalı Kullanıcı Yorumlarını, Soru, Sorun, Şikâyet ve Önerileri tek bir sayfa üzerinde buluşturup sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Öncelikli olarak V30 modeli ile bazı teknik detaylara bakarak sormanızın muhtemel olduğu konuları sizlere Sıkça Sorulan Sorular kısmında sunmaya çalışıyor olacağız.

Sonrasında ise sizlerden gelen Sorun, Sorun, Şikâyet ve Önerilerin yer alacağı kısma geçiyor olacağız. Bu kısım üzerinden de LG V30 Kullanıcı Yorumlarını sizlere ulaştırmaya çalışacağız.

 

LG V30 - Renk Seçenekleri

 

LG V30 – Sıkça Sorulan Sorular

V30 modeli ile sıkça sorulan ve sorulması muhtemel olan soruları bir araya getirmeye çalıştık.

 

Görüntülü Görüşme Desteği Mevut mudur?

V30 modelinde 3G – Operatör Üzerinden görüntülü görüşme desteği mevcut değildir.

Uygulama Üzerinden Görüntülü Görüşme ise yapabilirsiniz. Yani Messenger, WhatsApp, Skype gibi yazılımlar üzerinden görüntülü görüşme yapmanız mümkündür.

 

Suya ve Toza Dayanıklılık Var mı?

Cihazda Suya ve Toza Dayanım sağlayan IP68 Sertifikası kendisine yer bulmuştur. Ayrıca firma tarafından ürünün 14 farklı Askeri Standarttaki testten geçtiği ve MIL-STD 810G Sertifikasını da aldığı belirtilmiş durumda.

Yani cihazımız birçok konuda dayanıklı ve sağlam bir cihaz.

 

LG V30 - Kamera

 

LG V30 Soru – Sorun – Şikâyet ve Öneriler

V30 kullanmaya henüz başlamamış olanlardan gelecek olan soruların yanı sıra, V30 kullanan kullanıcılardan gelecek olan Soru, Sorun, Şikâyet ve Önerileri sayfamızda yayınlıyor olacağız.

Bu sayede hem Cihazı Satın Almamış hem de Cihazı Satın Almış kullanıcılara cihazla alakalı olarak söz hakkı vermiş olacağız.

 

LG V30 Kullanıcı Yorumları

Cihazla alakalı olarak kullanıcılardan gelecek olan Olumlu yada Olumsuz bildirimler bir cihazın alınabilirlik seviyesini ölçmek adına bizlere çok fazla data vermektedir.

Bu sebeple de YORUM kısmından yapılacak olan Olumlu ya da Olumsuz Kullanıcı Yorumları LG V30 modelini için bizlere çok fazla şey anlatacaktır.

LG V30 Kullanıcı Yorumları (Soru, Sorun, Şikâyet ve Öneriler)

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

 1. Note8 gibi bir model üretip cıkardınız gayet başarılı ve güzel bir ürün tam kullanıcı dostu.umarım bu yazdıklarımı gerçekten ciddiye alınır ve bir care bulunur bir telefona 5000tl para ödeyipte herşeyi mükemmelikle yapan sizler bunu yapar iken insanları mutlu etmek içn mi yoksa madur etmek için mi üretdiniz?mayıs 29da güncelleme yapıyorum 30da tekrar güncelleme artık telefonu kırma durumuna getirdi ben bu parayı sokakda bulmadım kardeşim her gün güncelleme olmaz bu ne rezillik terbiyesizlik buna çözüm bulmanızı ümit ediyorum benim gibi binlerce insan aynı şikayette sadece yazmaya eriniyor insanlar lütfen ilgilenin artık.

  Cevapla
  • Bazısı güncelleme gelmez diye dert yanar bazısı sıkça güncelleme geliyor diye.
   Gelen güncellemelerin telefonu daha stabil hale getirmeyi amaçladığınız unutmayın.

   Cevapla