LG V30 Modeli Kızaklı Bir Tasarıma Sahip Olabilir

LG firmasının Amiral Gemilerinden birisi olan LG V30 modeli için ilk sızan görseller cihazın Kızaklı Bir Tasarıma sahip olacağı yönünde.

İsabetli sızıntıları ile Teknoloji Dünyasında oldukça fazla tanınan Evan BLASS tarafından paylaşılarak basına paslanan tasarım gerçekleşirse LG firması yeniden bir denemenin içine girmiş olacak.

Daha önce LG G5 modeli ile Modüler Tasarımı deneyen ancak başarısız olan firma V30 modeli ile de Kızaklı Bir Ekran Yapısını denemeleri arasına alabilir.

 

LG V30 - Sızıntı Tasarım

 

V30 İçin Hazırlanan Tasarımlardan Birisi Olabilir

Yine aynı sızıntı görseline ek bir bilgi düşen Evan BLASS tasarımın iptal edilmiş olma ihtimalinden de bahsediyor.

Yani bu tasarımın LG V30 modeli için hazırlanan tasarımlardan birisi olma ihtimali var ve firmanın bu tasarımı seçmemiş olma ihtimali de buna bağlı olarak mümkün.

Ancak ilerleyen günlerde yeni sızıntı bilgilerin pazara düşmesi ile tasarımın gerçeği yansıtıp yansıtmadığı netleşmiş olacak.

 

LG V30 Konsept Tasarım

 

Kızaklı İkinci Ekran ve 4’lü Kamera Yapısı

Sızan tasarımlarda elbette ki dikkatleri ilk çeken ilk detay kapatıldığında İkinci Ekran rolünü üstlenen, açıldığında ise bir tür QWERTY Klavye gibi görünen kızaklı yapı oluyor.

İkinci detay ise Kamera kısmında karşımıza çıkıyor. Kamera alanında 4 farklı yapının olduğu görülüyor. Bu yapılardan bir tanesinin Led Flaş, iki tanesinin Kamera ve bir tanesinin de Laser Oto Focus olma ihtimali yüksek. 3’lü Kamera Yapısına geçilmiş olma ihtimali de seçenekler arasına alınabilir.

Teknik özellikler bakımından ise cihazın SnapDragon 835 serisi işlemci, 6 GB Ram Bellek, 64 GB / 128 GB Depolama Alanı, Micro SD Kart desteği, Metal Kasa ve Suya – Toza Dayanıklı yapı, 2K Ekran gibi temel üst düzey özellikleri barındırması bekleniyor.

Görsellerde karşımıza çıkmayan Parmak İzi Okuyucu kısmının kızaklı ekrana alınmış olma ihtimali de seçenekler arasında kendisine yer bulmuş durumda.

 

LG V30 Modeli Sızıntı Tasarımı

LG V30 Modeli Kızaklı Bir Tasarıma Sahip Olabilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir