LG V30 Modelinde Kavisli OLED Ekran Yapısı Tercih Edilebilir

LG V30 Modelinde Kavisli OLED Ekran Yapısı Tercih Edilebilir

LG firmasının ikinci Amiral Gemisi olarak karşımıza çıkan V ailesinin 2017 modeli LG V30, Kavisli OLED Ekran yapısı ile bizleri karşılayacak gibi görünüyor.


LG firmasının ikinci Amiral Gemisi olarak karşımıza çıkan V ailesinin 2017 modeli , Kavisli OLED Ekran yapısı ile bizleri karşılayacak gibi görünüyor.

tarafından Edge Seri olarak başlayan ve ile artık standart tasarım haline gelen Kavisli Ekran yapısı LG tarafından da kullanılmaya hazırlanıyor.

Basına sızan haberlere göre LG firması sektörde giderek artmaya başlayan Kavisli Ekran tüketimi karşısında fabrikalarındaki üretimi bu alanda yoğunlaştırmaya başlamış durumda.

En büyük rakibi cephesinde de Kavisli Ekran yapısının tutulması ve tüketicilerin bu ekrana ciddi anlamda ısınmaları da LG firmasını bu alanda adım atmaya zorlamaya başlamış gibi görünüyor.

 

LG V30 - Örnek Görsel

 

Kavisli OLED Ekranlı Modeller Geliyor

AMOLED Ekran Yapısı kullanan firmasının aksine kendi ürettiği IPS Ekranları cihazlarında kullanan LG firması özellikle son yıllarda OLED Ekran konusunda kendisini epey geliştirdi.

OLED TV modelleri pazarda kullanıcılardan tam not alırken firma bir diğer alan olan Akıllı Telefon sektöründe de rakipleri karşısında adımlar atmayı amaçlıyor.

Bu sebeple de 2017 yılının son çeyreğinde duyurulması planlanan modelinde Kavisli OLED Ekran yapısının kullanılması bekleniyor.

Kullanıcılardan gelecek olan geri bildirimler sonrasında ise 2018 yılında pazara çıkacak olan LG G7 modelinde de artık kavisli yapı devam ettirilecek ve tasarım noktasında bazı iyileştirmeler sağlanacak.

 

LG V30 - Kavisli OLED Ekran

 

LG V Serisi G Serisini Aşmaya Başladı

LG G2 modeli ile yakalanan ivme LG G3 modeli ile biraz düşse de devam etmişti. Ancak LG G4 ve modellerinde firma istediği başarıyı bir türlü yakalayamadı.

Bu süreç içerisinde modelini duyuran firma nispeten iyi dönüşler alınca üstüne birçok hediye ile birlikte dayanıklı bir modeli ile kullanıcı karşısına çıktı.

3.000 TL seviyesinden ülkemizde satılan serisi yine nispeten başarılı bir performans gösterince bir anlamda LG firması her sene 2 Amiral Gemisi üretmeye başlamış oldu.

 

LG V30 Modeli Kavisli OLED Ekran

 

İkinci Ekran Devam Etmeyebilir

Eğer modelinde Kavisli OLED Ekran kullanılırsa bu durumda ve modellerinde kullanılan İkinci Ekran Özelliği rafa kaldırılabilir.

Tabi firma hem Kavisli Ekran hem de İkinci Ekran özelliklerini bir arada kullanmakta isteyebilir. Bu durumda da tasarımda nasıl adımlar atılır bunu zaman gösterecek.

  Samsung’un Yeni APS-C Kamerası Dikkatleri Üzerine Çekecek

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status