LG X-Screen Soru, Sorun, Kullanıcı Şikâyetleri ve Kullanıcı Yorumları

LG X-Screen Soru, Sorun, Kullanıcı Şikâyetleri ve Kullanıcı Yorumları

LG’nin yeni serisi LG X-Screen Kullanıcı Şikayetleri ve Önerilerini ele almak, Kullanıcı Yorumları ile ürünü almayı düşünenlere destek olmak amacıyla açılan bir konudur. Cihazla alakalı olarak Aklınıza Takılan Soruları bu sayfa üzerinden hem bizlere hem de cihazı kullanan kullanıcılara rahatlıkla sorabilirsiniz. Gelecek olan tüm soruları Bilgimiz Elverdiğince cevaplıyor olacağız. Ayrıca cihazı hali hazırda kullanan yada daha […]


LG’nin yeni serisi LG X-Screen Kullanıcı Şikayetleri ve Önerilerini ele almak, Kullanıcı Yorumları ile ürünü almayı düşünenlere destek olmak amacıyla açılan bir konudur.

Cihazla alakalı olarak Aklınıza Takılan Soruları bu sayfa üzerinden hem bizlere hem de cihazı kullanan kullanıcılara rahatlıkla sorabilirsiniz.

Gelecek olan tüm soruları Bilgimiz Elverdiğince cevaplıyor olacağız. Ayrıca cihazı hali hazırda kullanan yada daha fazla bilgi sahibi olan diğer kullanıcılarda cihaz hakkında bizlere ve sizlere yardımcı olacaklardır.

Gelen her Kullanıcı Yorumu hem bizlere hem de ürünü almak isteyen muhtemel kullanıcılara yol gösterecek, modelle alakalı yaşanan sorunlarla alakalı bizlere bilgi vermiş olacaktır.

Soru ve Yorumlarınız için sayfanın alt kısmında yer alan Yorum Alanını kullanabilirsiniz.

 

LG X-Screen Rose Gold Renk Seçeneği
X-Screen Rose Gold Renk Seçeneği

 

LG X-Screen Ürün İncelemesi

LG X-Screen Serisinin Videolu İncelemesi çok yakında sizlerle beraber olacaktır. Ürünün Yazılı İncelemesi için ise …………. Linkini kullanabilirsiniz.

Buradan ürünle alakalı daha fazla bilgi alabilir, belki de aklınızdaki soru işaretlerini burada giderebilirsiniz.

 

LG X-Screen Serisi AKıllı Telefon Ailesi
X-Screen Serisi AKıllı Telefon Ailesi

 

LG X-Screen Sık Sorulan Sorular

X-Screen modeli ile alakalı olarak aklınıza takılan tüm soruların cevaplarını buradan sizlere sunmaya çalışacağız.

 

LG X-Screen Serisinin Kamera Çözünürlüğü Nedir?

Cihazın arka kısmında Full HD Video çekebilen 13 MP değerimde bir kamera varken ön kısımda ise 8 MP değerinde bir Öz Çekim kamerası yer almaktadır.

 

X-Screen Modelinde Çift Ekran Özelliği Var mı?

Evet. Cihazda Çift Ekran Özelliği vardır. Mantık ve Yapı olarak LG V10 modelindeki İkinci Ekranla aynı yapıdadır.

 

Cihazın Ram Bellek ve Dâhili Belleği Ne Kadar?

Cihazın üzerinden 2 GB Ram Bellek ve 16 GB Dâhili Depolama alanı vardır. Ayrıca cihaza kendi sitesinde verilen bilgilere göre 2 TB’a kadar Micro SD Kart takmanız da mümkündür.

Tabi ki normal bir kullanıcı için 32 GB veya 64 GB bile yerli olacaktır.

 

Batarya Değeri Nedir?

Cihazda 2.300 mAh’lik bir batarya yer almaktadır. Bu batarya değeri bu cihaz için biraz düşük gelebilir. O da detaylı kullanımda net olarak belli olacaktır.

 

Cihazın Satış Fiyatı Nedir?

Cihazın Türkiye’deki satış rakamı şuan için 1.199 TL’dir. İlerleyen günlerde farklı kampanyalar ile daha uygun fiyata bulunabilir.

 

LG X-Cam ve LG X-Screen Modelleri
LG X-Cam ve X-Screen Modelleri

 

LG X-Screen Format Atma – Hard Reset İşlemleri

Cihazla alakalı olarak Sıfırlama İşlemi yapmanız gerektiği durumlarda aşağıdaki video üzerinden cihaza Format Atma & Hard Reset işlemlerini uygulayabilirsiniz.

 

 

LG X-Screen Kullanıcı Şikâyetleri

LG X-Screen serisi ile alakalı olarak kullanıcılardan gelen Şikâyet ve Sorunları direkt olarak sitemiz üzerinden sizlerle paylaşıyor olacağız.

Sizde Sorun ve Şikâyetlerinizi yorum kısmından bizlere ulaştırabilirsiniz.

 

LG X-Screen Çift Ekran Özelliği
LG X-Screen Çift Ekran Özelliği

 

LG X-Screen Kullanıcı Yorumları

X-Screen Kullanıcı Yorumları da tıpkı Şikâyet ve Sorunlarda olduğu gibi sitemiz üzerinden son kullanıcıya aktarılıyor olacak.

Cihazı alan ve kullanan kullanıcıların yapmış olduğu yorumlar sayesinde daha cihazı almadan başarılı ve başarısız yönlerini rahatlıkla görebiliyor olacaksınız.

Siz de LG X-Screen Modeli ile alakalı sorularınıza cevap bulamadıysanız, Yazılı ve Videolu inceleme yeterli gelmediyse buradan sorularınızı sorabilirsiniz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

159 yorum

 1. Merhaba telefonumun ekranının rengi aniden değişti acaba sebebi nedir kapatıp açtım renk yine değişik bir şekildi sebebi ne olabilir acaba

  • Ekran sararması sorunu LG de sıkça yaşanan bir sorundur. Servisi ile görüşmeniz gerekecek.

 2. Merhaba telefonumun ekranının rengi aniden değişti acaba sebebi nedir kapatıp açtım renk yine değişik

 3. İyi günler. Dün gece telefonum bir miktar suya mahrus kaldı (deniz suyu değil). Bi süre pirinçte beklettim. Şu an aktif bir şekilde çalışıyor lakin şarjım %28 den yukarı çıkmıyor. Ne yapabilirim? Yardımcı olur musunuz?

  • Eğer cihazın şarj entegresine veya şarj girişine sıvı temas etti ise bundan kaynaklı olabilir. Bu durumda servise girmesi lazım. Masraf çıkacaktır.
   Ama dilerseniz İlk olarak verileri yedekleyin, google hesaplarını kaldırın ve cihaza hard reset atın.Sorun düzelmez ise servis ile görüşmeniz gerekecek.

 4. Merhaba bu sabah telefonumun arka kapağında açılma farkettim ama telefonum normal bir şekilde çalışıyor ne yapmalıyım

  • Kapağın üstüne bastırın belki tutma yerinden kurtulmuştur. Kapanabilir.
   Kapanmazsa ve sıkıntı yaratır diyorsanız o zaman dış kapağı değiştirmeniz lazım.
   Servis ile görüşmeniz gerekecek.

 5. Telefonumda kamera açılmıyor kamera ne yazık ki durdu yazısı çıkıyor yada kamera hatası diyor neden kaynaklana bilir acaba

  • Sorun kameranın donanımsal olarak bir sorun yaşaması sebepli de olabilir yazılımsal bir sorun sebepli de olabilir.
   Yazılımsal olma ihtimaline karşın önerimiz Verileri yedeklemeniz, Varsa diğer güncellemeleri de yapmanız, Google hesaplarını kaldırıp Tuş Takımı üzerinden Format Atmanızdan yana olacaktır.
   Düzelme olmazsa servisi ile görüşmeniz gerekecek.

 6. telefon donamaya başladı daha sonra kökten dondu hiç bir işlem gerçekleştiremedim kapatamadım da kendi kendine kapandı sonradan LG ekranı geldi ama yarım saatir LG var ekranda hayla açılmadı telefon sebebi nedir ne yapmalıyım acilen yardımcı ola bilirmisiniz içinde çok önemli bilgilerim var

  • Muhtemelen yazılımsal bir sorun.
   Cihaz kapanana kadar açık kalsın. Sonra 10 saat falan kapalı kalsın. Sonra da kapalı bir şekilde 5 – 6 saat şarjda kalsın. Şarjdan çıkarıp açmaya çalışın.
   Ama muhtemelen sorun direkt olarak çözülemeyecek ve servise gitmesi gerekecek. Bu durumda da format kaçınılmaz olacaktır.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
 • YORUM
Dost Siteler

Elektronik Sigara E Sigara Satış Sitesi

Salt Likit Salt Likit Çeşitleri

DMCA.com Protection Status