LG Yeni Serisi LG G6 İçin Şartları Zorlayacak

2016 yılında Modüler Yapı ile karşımıza çıkan ancak bir türlü beklediği ilgiyi göremeyen LG G5 serisinden sonra LG G6 için şartlar zorlanmaya başlanmış durumda.

Bir önceki seride yaşadığı Pazar Sıkıntısını atlatmak isteyen LG firması ilk olarak Modüler Telefon İddiasından vazgeçecek ve yeni modelde Yekpare Alüminyum Kasa yapısına dönüş yapacak.

Bir önceki seride olduğu gibi 2K Ekran Yapısına sahip olacak olan yeni modelin Batarya Yapısı ise gözden geçirilecek ve kapasite noktasında 3.500 mAh’lik bir bataryaya çıkılacak.

 

LG G6 Modeli V Serisinden İlham Alabilir
LG G6 Modeli V Serisinden İlham Alabilir

 

Suya ve Toza Dayanıklı Yapı Geliyor

Yekpare Kasaya geçecek olan LG G6 modelinin şu aşamada Samsung firmasının da çalıştığı 3M firmasının da içerisinde bulunduğu bazı yapışkan üreticileri ile dirsek temasında olduğu haberleri gelmeye başladı.

Bu dirsek temasının sonucu ise Suya ve Toza Dayanıklı bir LG G6 modeli ile karşımıza çıkacak gibi görünüyor.

Özellikle Uzakdoğu Ülkelerinde suya ve toza dayanıklı yapıda olan cihazlara rağbetin her sene artması LG firmasını da bu alanda adım atmaya zorlamış durumda.

 

LG G5
LG G5

 

Kablosuz Şarj Desteği yer Alacak

Rakibi Samsung firmasının Kablosuz Şarj alanındaki adımlarından sonra LG firmasının da LG G6 ile Kablosuz Şarj yapısına daha fazla önem vermesi bekleniyor.

Batarya Kapasitesindeki artışla beraber Kablosuz Şarj Alanına da yüklenecek olan firma rakiplerinden daha hızlı bir dolum süresi veren bir şarj yapısı ile karşımıza çıkabilir.

 

LG Modüler Yapıdan Vazgeçiyor
LG Modüler Yapıdan Vazgeçiyor

 

Kamera Yine En İyilerden Birisi Olacak

Her ne kadar istediği başarıyı yakalayamasa da gerek LG V10, gerek LG G5 gerekse de LG V20 modellerinde kullanılan kameralar ciddi anlamda beğeni toplamıştı.

Firmanın LG G6 modelinde de bu kamera yapısı ile devam etmesi ve kullanıcılara hem keskin hem de geniş açılı bir kamera sunması bekleniyor.

LG Yeni Serisi LG G6 İçin Şartları Zorlayacak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir