LG’den L Fino ve L Bello akıllı telefonlar geliyor

LG hem üst seviye de hem de daha mütevazi alt seviyede telefonlar üretmeye devam ediyor. LG’nin yeni piyasaya süreceği telefonlara bakacak olursak arka ses kontrol butonu, ekranın herhangi bir yerine dokunarak fotoğraf çekme, kameraya el açıp kapayarak özellikle öz çekim esnasında 3 saniye geri sayımlı çekim yapabilme, ön izleme ekranını küçültüp kalan bölgeyi beyaz yaparak öz çekim esnasında flaş oluşturma bu özellikler arasında yer alıyor. Özellikle öz çekim yapabilme konusunda iyi özellikler yüklenen telefon öz çekim yapmayı sevenlere kolaylık sağlayacak.

Ayrıca Knock Code ile ekranın farklı yerlerine dokunarak yepyeni kısayollar sağlayabileceğiniz ve ulaşabileceğiniz özellikler de barındırıyor. Cihazın tasarımı kenarları ince ve ortası kalın olarak yapılmıştır. Bunun nedeni ise daha kolay tutuş ve rahat kullanım sağlamak için. İnteraktif bir mini ekran sunan Quick Circle kılıf ile kullanım kolaylığı sağlıyor. Kasa tasarımı Floating Arc yine bu modellere sunulan özelliklerden birisi olarak olarak karşımıza çıkıyor.

LG L Fino modeli 4.5 inçlik 800×480 piksel çözünürlükte geniş IPS ekrana sahip, 1GB RAM ve 1.2GHz saat hızında çalışan 4 çekirdekli bir işlemci hızına sahip kullanışlı akıllı bir telefondur. Ayrıca LG L Fino 1900mAh gücünde batarya, 8MP çözünürlükte arka kamera, VGA ön kamera, Android 4.4.2 işletim sistemi ile son moda teknolojiyi bir arada sunuyor. 11.9mm kalınlığı ile zarif bir tasarım şeklini de sizlere bu özelliklerle birlikte sunuyor.

LG'den L Fino ve L Bello
LG’den L Fino ve L Bello

LG L Bello ise 5 inçlik 854×480 piksel çözünürlükte LG L Fino’dan daha geniş IPS ekranı ile diğer telefondan biraz daha üstün özellikleri bir arada veriyor.  1.3GHz saat hızında çalışan 4 çekirdekli işlemciye sahip telefon, 1GB RAM ve 2540mAh gücünde batarya özelliğine sahip. Ayrıca 8MP çözünürlükte arka kamera, 1MP çözünürlükte ön kamera, Android 4.4.2 işletim sistemi ile 10.7mm kalınlık gibi özellikleri de bir arada bulunduruyor. Her iki modelin de fiyatı ve satış bilgisi yakında gerçekleştirilecek IFA 2014 fuarında açıklanacak.

LG’den L Fino ve L Bello akıllı telefonlar geliyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir