LG’den yepyeni Bluetooth kulaklık

LG geçtiğimiz yıllarda TV teknolojisinde patlama yaratmıştı ancak bu sadece TV ile kalmadı akıllı telefonda dahil olmak üzere birçok farklı ve yeni özellikli cihaz üreterek gündemde fazlasıyla kalmayı başardı. Akıllı telefon, beyaz eşya, TV, küçük ev aletleri ve daha fazla değişik alanlarda ürün üreterek bünyesine çok fazla ürün kazandırdı.

Son olarak yine farklı bir ürün üreterek kullanıcılarına sundu. LG, YouTube kanalıyla yayınladığı yeni videoyla, Harman Kardon işbirliğinde geliştirdiği Ton Infinim Bluetooth kulaklığını duyurarak ilgilenenlerin dikkatini çekmeyi başardı. Bluetooth kulaklık ergonomik ve metal görünümlü tasarımıyla dikkat çekecek şekilde geliştirildi ve LG G3’ün renkleriyle uyumlu olarak üretilmiş gibi görünüyor. LG’ nin mobil cihazlar için tasarladığı Ton Infinim Bluetooth kulaklık konuşma sırasında ve müzik dinleme esnasında oldukça üstün bir ses kalitesi sunuyor. Telefonlarda ve müzik dinleme esnasında oldukça önemli olan ses yansıması LG’ nin yeni ürünü sayesinde daha da mükemmel hale geliyor.

Bluetooth kulaklık
Bluetooth kulaklık

LG’nin yakında piyasaya sunacağı Ton Infinim Bluetooth kulaklık sadece kulaklık özelliği taşımıyor aynı zamanda saat bilgisini sesli olarak öğrenebilir ve gelen bir mesajın sesli okunmasını sağlayabilirsiniz. LG’nin sunduğu yeni kulaklığını aynı zamanda çağrı başlatmada kullanabilir, telefonun alarmını ayarlayabilirsiniz.

Diğer özelliklerine bakacak olursak; 220mAh bataryaya sahip Ton Infinim Bluetooth kulaklık 17 saat konuşma süresi sunuyor ve 550 saate kadar bekleme süresini de sağlıyor.  Bluetooth 3.0 bağlantı özelliği sayesinde diğer cihazlarla kolayca eşleşen Ton Infinim Bluetooth kulaklığın fiyatı ise 120 dolar olacak. Ayrıntılı bilgiye ileriki günlerde yapılan açıklama ve tanıtımla sahip olacağız.

LG’den yepyeni Bluetooth kulaklık

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir