Pasaport Kayıt İşlemleriLG’nin yeni telefonu sızdırıldı!

LG’nin yeni telefonu sızdırıldı!

LG firmasının önümüzdeki aylarda tanıtacağı ikinci akıllı telefon olan V30 modelinin tasarımı sızdırıldı. LG V30’un fabrika çizimlerinden esinlenilerek hazırlanmış bir tasarım paylaşıldı!   LG firmasının bu yıl içerisinde tanıtmasını beklediğimiz yeni akıllı telefonu olan LG V30 ile ilgili yeni haberler gelmeye devam etmekte. Geçtiğimiz günlerde yeni çıkacak olan bu yeni akıllı telefonun çıkış tarihi ve […]


firmasının önümüzdeki aylarda tanıtacağı ikinci akıllı telefon olan V30 modelinin tasarımı sızdırıldı. V30’un fabrika çizimlerinden esinlenilerek hazırlanmış bir tasarım paylaşıldı!

 

firmasının bu yıl içerisinde tanıtmasını beklediğimiz yeni akıllı telefonu olan V30 ile ilgili yeni haberler gelmeye devam etmekte. Geçtiğimiz günlerde yeni çıkacak olan bu yeni akıllı telefonun çıkış tarihi ve özellikleriyle ilgili bir rapor daha yayınlanmıştı ancak bu raporda tasarım ile ilgili pek bir bilgi yoktu.

OnLeaks, yeni çıkacak olan akıllı telefonlarla ilgili haberleri, raporları, fotoğrafları ve videoları paylaşan bir platform. OnLeaks tarafından yeni çıkacak olan V30’un fabrika çizimlerine dayalı tasarımıyla ilgili detaylı bir video yayınlandığını görüyoruz. Paylaşılan bu videoda V30 akıllı telefonunun klasik V ailesinden farklı bir model olduğunu görüyoruz. Cihazın ön tarafı detaylı olarak incelendiğinde firmasının farklı bir modeli olan G6’ya benzeyen 18:9 en boy oranına benzer bir orana sahip FullVision bir ekranı olduğunu görmekteyiz. Görsellere baktığımızda maalesef V serisinde bulunan ikinci ekranın V30’da bulunmadığını görüyoruz.

  LG Akıllı Telefon Model Sayısını Düşürme Kararı Aldı

Geçtiğimiz haftalarda yayınlanan bir raporda V30’da ikincil bir ekranın olmayacağını görmüştük. OnLeaks tarafından paylaşılan bu video da zaten bunu doğrular nitelikte. Bu tasarımı siz de görmek istiyorsanız aşağıdaki linkten videoyu izleyebilirsiniz.

OnLeaks LG V30 videosu

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status