Lidertek PDKS Sistemleri

Lidertek PDKS Sistemleri

Lidertek.com.tr pdks sistemleri ile; personel devam kontrol ve parmak izi okuyucu sistemleri ile kurumlara ve işletmelere hizmet vermektedir.yorumlar.net

Lidertek.com.tr pdks sistemleri ile; personel devam kontrol ve parmak izi okuyucu sistemleri ile kurumlara ve işletmelere hizmet vermektedir.

Lidertek uzmanlık alanları ise personel takip, parmak izi okuma, yüz tanıma, kartlı geçiş, şifreli geçiş, klasik kart basma saatleri, devriye tur ve bekçi takip sistemleridir.

Turnike sistemleri olarak tripod bel tipi, hızlı geçiş cam kanatlı, boy tipi turnike sistemleri, engelli geçiş vip, özel market tipi turnike sistemleridir.

Access kontrol sistemleri olarak kapı açma ve yetkilendirme, asansör kat kontrol ve kısıtalama, erişim kontrol ve otel kapı açma sistemleridir.

PDKS yazılım destekleri olarak pdks yazılımı, web-mysql-mssql tabanlı personel takip, yemekhane takip, spor salonları için üye izleme, işçiler için gün içi bölüm analizleri ve öğrenci takip sistemleridir.

Lidertek; el tipi metal dedektörleri, kapı tipi üst arama dedektörleri ile dedektör sistemleri olarak hizmet sunmaktadır.

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status