Mobil Mesajlaşmanın Yeni Yüzü Line Uygulaması

Line birçok kullanıcı tarafından kullanılan mobil mesajlaşma programıdır. LINE uygulaması iOS, Android, BlackBerry, Nokia Asha ve Windows Phone dahil olmak üzere birden fazla platform arasında kullanılabilir ve akıllı telefonlar, tabletler ve bilgisayarlardan erişilebilir ve kolayca kullanılabilir bir uygulama özelliği taşır.

Ağustos 2013’ten beri LINE’ın 230 ülkede 230 milyon kullanıcısı bulunmaktadır.

Akıllı telefonların günümüzde çok sayıda ön planda olmasıyla insanlar arası iletişim ağlarında da artış olmuştur. Artık çok az insan telefonların SMS sistemini kullanmaktadır. Zamanla geliştirilen ve üretilen mesajlaşma uygulamaları kullanıcılar tarafından benimsenmiş ve mobil interneti olan herkes tarafından kolaylıkla kullanılmaya başlanmıştır.

Line sadece size mesajlaşma hizmeti sunmaz aynı zamanda LINE Games ve LINE PLAY ile oyun oynayabilir, LINE Camera ile özel anlarınızın fotoğraflarınızı çekebilir ve LINE Card ile Line’ın çeşitli avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Line size mesajlaşmadan fazlasını sunar. Line ile sadece düz mesaj metni yazmazsınız, mesajlarınıza çeşitli stickerlar ve şablonlar ekleyerek mesajlarınızı daha hareketli ve eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Line Uygulaması
Line Uygulaması

 

Aynı zamanda Line’ın özel günlerde geliştirdiği özel sticker ve etiketlerle bayram, yeni yıl, kutlama gibi günlerde mesajlarınızı özelleştirebilirsiniz.

Line’da bulunan Brown, Cony, Moon ve James karakterleri ile mesajlarınıza hareket katabilirsiniz. Line’da Resmi Hesaplar, kullanıcıların sevdikleri ünlüler, halk figürleri ve kurumsal markalarla arkadaş olup onları “takip ederek”, doğrudan iletişime geçmenin yanı sıra, mesajlar, resimler ve hatta video ve ses dosyaları almasına imkan sağlamaktadır.

Mobil Mesajlaşmanın Yeni Yüzü Line Uygulaması

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir