Lisanslı Fenerbahçe Tablet PC’ler Fenerium Mağazalarında Satışta

Lisanslı Fenerbahçe Tablet PC’ler Fenerium Mağazalarında Satışta

Fenerbahçe Spor Kulübü ve Neoi firması arasında yapılan anlaşma kapsamında üretilen Lisanslı Fenerbahçe Tablet Bilgisayarları Fenerium Mağazalarında satışa sunuldu. Dünya üzerinde ilk kez bir spor kulübü tarafından başlatılan bu çalışma kapsamında üretilen Android 4.0.3 ICS İşletim Sistemine sahip Tablet PC’ler wi-Fi + 3G bağlantısı ile birlikte geliyor ve Fenerbahçe’nin renklerini her an yanınızda taşımanızı amaçlıyor. […]yorumlar.net

Fenerbahçe Spor Kulübü ve Neoi firması arasında yapılan anlaşma kapsamında üretilen Lisanslı Fenerbahçe Tablet Bilgisayarları Fenerium Mağazalarında satışa sunuldu.

Dünya üzerinde ilk kez bir spor kulübü tarafından başlatılan bu çalışma kapsamında üretilen Android 4.0.3 ICS İşletim Sistemine sahip ’ler wi-Fi + 3G bağlantısı ile birlikte geliyor ve Fenerbahçe’nin renklerini her an yanınızda taşımanızı amaçlıyor.

9,7 inç lik 1024 * 768 piksellik bir ekran çözünürlüğüne sahip olan cihazda 1 GB ram ve 1,2 – 1,5 GHz lik işlemciler kullanılmış durumda. 350 gram ağırlığında olan cihazın MicroSD Kart desteği de bulunuyor.

Fenerbahçe Lisanslı Tablet PC
Fenerbahçe Lisanslı

İlk etapta pazara sunulan cihazların Siyah renkte olması, içerik olarak Fenerbahçe Ruhu taşıması hedefleniyor. Taraftardan ilk aşamada çok fazla olumlu bir geri dönüş alamayan Fenerbahçe belki yakın dönemde birkaç küçük düzenleme ile iş görür hale gelebilir.

  Mobil Reklam Sektörüne Android İşletim Sistemi Ağırlığını Koydu

Fenerium Mağazalarından kolaylıkla ulaşabileceğiniz Tablet PC bir anlamda Fenerium Kasası içinde oldukça iyi bir gelir kaynağı olacaktır. İmzalı kasalar ve renkli kasa yapıları ile farklı modellerin pazara sunulması, Tablet Aksesuarlarının yine Fenerbahçe’ye uyarlanması ile bir anlamda kendi içerisinde küçük bir ekonomi yaratabilir.

 

 

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status