Lol Skin Hilesi Ban Sebebi mi?

LOL
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Lol Skin riot tarafından hile olarak adlandırılıyor. League of Legends oyununa para yatırmak yerini kısa yoldan Lol Kostüm hilesi kullanmayı her oyuncu tercih ediyor. Paranızı harcamak yerine ücretsiz bir şekilde kostümleri kullanabiliyorsunuz. Ancak yazımın başında da dediğim gibi Lolskin ban sebebi, league of legends oynadığınız zaman programı kullandığınızda, program oyun dosyalarını değiştiriyor. Oyun dosyaları üzerinde değişiklik yapmak, kalıcı olarak uzaklaştırmana yani ban yemene neden olabilir. Tabi diyorsunuz riot nereden anlayacak sadece ben görüyorum, evet riot siz oyuna bağlanırken ilk kullanmaya başladığınızda fark etmiyor.

Ardından siz kullanmaya devam ediyorsunuz nede olsa banlanmıyorum diye oyun içinde lol skin 2018 kullanıyorum gibi mesaj attığınız takdirde riot sizi fark ediyor ve hesabınız takibe alıyor. Açıklamak gerekirse Lol skin indir yasaklı kelime diyebilirim, yani siz mesaj attığınızda sistem fark ediyor ve sizi takibe alıyor eğer mesaj attığınız oyundan, sonra tekrar kullanmaya devam ediyorsanız kalıcı olarak uzaklaştırılıyorsunuz. Koskoca riot sadece mesajlardan mı fark ediyor?

Tabi ki hayır Lol skin kullanmaya başladığınız andan itibaren oyunun dosyalarını değiştiriyorsunuz, yani program kostümleri kullanmak için bilgisayarınızda oyun dosyalarını değiştiriyor. Riot güncelleme attığında sizin bilgisayarınızdaki oyun dosyalarının bozuk olduğunu fark ediyor, yani ilk başlarda oyun tarafından hata olduğunu düşünüyor.

İlk başta sizi uzaklaştırmıyor, ama siz hala lol kostüm hilesini kullanmaya devam ediyorsunuz. Yani her güncellemeden sonra tekrar tekrar oyun dosyalarını bozuyorsunuz Bu da riot’un dikkatini size çeviriyor ve sizi takibe alıyor, sizde kullanmaya devam ediyorsunuz, arkada dönen olayları bilmeden. Riot hile ya da 3. Parti yazılım ekibi oldukça fazla bir şekilde dikkat ediyor. Sizi fark ettikleri zaman kalıcı olarak uzaklaştırılmanız kaçınılmaz oluyor.

Tablet Adam Sitesinden Lol Skin Hilesi İndirmek İçin : https://tabletadam.com/lol-skin/

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

1 Yorum

  1. admin_avatar

    Ban sebebi değilki.

Giriş Yap

CepSeyir - 2020 yılı Güncel Teknoloji, Mobil Yaşam ve Otomobil Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!