Lucid ve Tesla’nın büyük kapışması!

Lucid ve Tesla’nın büyük kapışması!

Lucid Air ortaya çıkan özellikleri ve fotoğraflarıyla görenleri kendine hayran bırakıyor. Yapılan hız testlerinde herkesin beklentisinin çok üstünde sonuçlar ortaya koyan Lucid Air, teknoloji ve otomotiv devi Tesla firmasının yerine göz dikmiş gibi gözüküyor.   Lucid Air, Tesla firmasının en büyük rakiplerinden biri olmak için paçalarını sıvadı. Performans ve donanım özelliklerinin yanında uygulanan testlerin sonuçlarıyla […]


Lucid Air ortaya çıkan özellikleri ve fotoğraflarıyla görenleri kendine hayran bırakıyor. Yapılan hız testlerinde herkesin beklentisinin çok üstünde sonuçlar ortaya koyan Lucid Air, teknoloji ve otomotiv devi firmasının yerine göz dikmiş gibi gözüküyor.

 

Lucid Air, firmasının en büyük rakiplerinden biri olmak için paçalarını sıvadı. Performans ve donanım özelliklerinin yanında uygulanan testlerin sonuçlarıyla da dikkatleri üzerinde toplayan otomobil ve elektrikli araç sektöründe adeta bir devrim yapmak için hazırlanıyor.

’ya rakip olarak hazırlanan ve karşısına çıkmayı düşünen Lucid Air, yapılan hız testlerinin sonuçlarını görenleri kendine hayran bıraktı. Adeta hız tutkunları için hazırlanan bir araç olan Lucid Air, neredeyse 235 mph hıza ulaşmayı başardı. Daha önceden sonuçlanan testler sonucunda 217 mil hızı geçemeyen otomobil ve teknoloji devi ’nın tahtına göz diktiğini herkes tarafından konuşuluyor. Kaldırılan hız limiti sonuçlarına bakıldığında adeta bir performans ve hız makinesine dönüşen Lucid Air, Model S P100D’ye rakip olmak için hazırlanıyor. En hızlı elektrikli otomobil unvanını elinde bulunduran firmasının tahtına göz dikmiş olan Lucid Air, yeni aracı üzerindeki sıkı donanım ve performans çalışmalarını sürdürmeye son sürat ile devam ediyor. Tıpkı Lucid Air’in kendisi gibi!

  Tesla Model S Model Elektrikli Araç Şarj Esnasında Yandı


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status