• TARİH: 24.05.2018
Luis NANİ Valencia İle Transfer Görüşmelerine Başladı

Luis NANİ Valencia İle Transfer Görüşmelerine Başladı

Fenerbahçe ile oldukça sancılı bir sezonu geride bırakan Luis NANİ 30 Haziran 2016 tarihine kadar 8.5 Milyon Euro getiren bir takım olursa serbest kalacak. Bu maddeyi değerlendirmek ve Fenerbahçe’den ayrılmak isteyen Nani’nin bugün öğlen saatlerinde Valencia takımının yöneticileri ile bir görüşme yaptığı ve görüşmelerin olumlu sonuçlandığı bildirildi. Devre arasında Fenerbahçe’den ayrılmanın eşiğine gelen ancak yönetimin […]yorumlar.net

Fenerbahçe ile oldukça sancılı bir sezonu geride bırakan Luis NANİ 30 Haziran 2016 tarihine kadar 8.5 Milyon Euro getiren bir takım olursa serbest kalacak.

Bu maddeyi değerlendirmek ve Fenerbahçe’den ayrılmak isteyen Nani’nin bugün öğlen saatlerinde Valencia takımının yöneticileri ile bir görüşme yaptığı ve görüşmelerin olumlu sonuçlandığı bildirildi.

Devre arasında Fenerbahçe’den ayrılmanın eşiğine gelen ancak yönetimin bırakmak istememesi sebebiyle zoraki bir ikinci devre yaşayan Luis NANİ Euro 2016 kapsamında Portekiz ile Yarı Final Maçlarına çıkmak üzere kampta bulunuyor.

Menajerlik görevini yürüten Luka tarafından yürütülen Transfer Görüşmelerinde sona yaklaşıldığı belirtilirken Valencia’lı yöneticilerin 8.5 Milyon Euro seviyesindeki Bonservis Bedelini ödemeyi kabul ettikleri belirtildi.

Taraflar arasında son olarak Nani’nin alacağı ücretin karara bağlanacağı ve Fenerbahçe ile irtibata geçilerek transferin sona erdirileceği duyuruldu.

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Kadir BULGAN
Kadir BULGAN Sakarya Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Mezunu. Teknoloji, Bilgisayar ve Elektronik Dünyası ile yakından ilgili. Bursa'lı.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status