MAC ve iPad Alımlarında %15 Hopi Paracık Bimeks’te

Hopi ve Bimeks işbirliği ile hazırlanan kampanya ile Bimeks Mağazalarından MAC ya da iPad alan Öğrenci ya da Öğretmenler %15 değerinde Hopi Paracık yüklenecek.

Herhangi bir Bimeks Mağazasından yapacağınız MAC veya iPad alışverişinizde Öğrenci ya da Öğretmen olduğunuzu kanıtlayan kimliğinizi göstererek Hopi Paracık kazanabilirsiniz.

Hopi Paracık kampanyasında Tablet Alanlara %10 değerinde, MAC alacaklara ise %15 değerinde Hopi Paracık yüklemesi yapılacaktır.

%10 ve %15 Hopi Paracık kampanyası Apple Macbook 12” modelleri ile iPad MD101 modeli hariç tüm MAC bilgisayarlar ile Apple tabletlerde geçerlidir.

Kampanya WEB Alışverişlerine ise kapalıdır. Alımların Mağazadan yapılması ve Mağaza personelinin Kimlik Fotokopilerini alması ve sisteme daha sonradan HOPİ Girişi yapmaları gerekmektedir.

Apple tarafından desteklenen satış kampanyasının 21 Ağustos 2015 tarihinde başlayarak 30 Eylül 2015 tarihine kadar devam etmesi planlanmaktadır. Aksi bir durumda ise Bilgilendirme yapılarak kampanya sona erdirilecektir.

 

Bimeks Apple Ürünlerinde Hopi Paracık
Bimeks Apple Ürünlerinde Hopi Paracık

MAC ve iPad Alımlarında %15 Hopi Paracık Bimeks’te

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir