UYAP Mahkeme Sonucu Takip Uygulaması (AppStore – İOS)

Teknoloji geliştikçe gelişti ve en son artık mahkeme neticileri de cebimize kadar girdi. Aşağıda belirtilen uygulama ile mahkemenizin neticesini ve durumun öğrenebileceksiniz!

Adalet Bakanlığı Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı tarafından geliştirilen UYAP Mevzuat Programı ile beraber artık akıllı telefon ve cihazlarda da rahat bir şekilde insanlarımız tamamen ücretsiz olacak şekilde mahkemeleri hakkında bilgi alabilecekler.

Hergün düzenli olarak güncellenen bu uygulamada Mevzuat Türü, Mevzuat Adı, Mevzuat Numarası, Mevzuat içeriği, Resmi Gazete Tarih ve Resmi Gazete Sayısı gibi bilgilere erişebilirken 35 bini aşkın

Adalet Bakanlığı Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı tarafından geliştirilen UYAP Mevzuat Programı ile birlikte artık mobil ortamda da rahatlıkla vatandaşlar ücretsiz olarak mahkemeleri hakkında bilgi alabiliyor.

UYAP Mahkeme Sonucu Takip Uygulaması (AppStore - İOS)
UYAP Mahkeme Sonucu Takip Uygulaması (AppStore – İOS)

Günlük olarak güncellenen uygulamada Mevzuat Türü, Mevzuat Adı, Mevzuat Numarası, Mevzuat içeriği, Resmi Gazete Tarih ve Resmi Gazete Sayısı kriterleri gibi bilgiler sunulurken, 35.000 aşan Yüksek Yargı içtihadına; İçtihat Türü, Metin İçeriği, Daire/Kurul Adı, Esas Numarası, Karar Numarası, Aranacak Kavram kriterleri kullanılarak kullanıcının içtihada ve mevzuata kolayca ulaşması planlanıyor.

Uygulama İndirme Linki (AppStore)  https://itunes.apple.com/tr/app/uyap-mobil-mevzuat/id602705705?mt=8

UYAP Mahkeme Sonucu Takip Uygulaması (AppStore – İOS)

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir