Mavi ve LC Waikiki İnternet Satışlarını Durdurdu

Dikkat! İnternetten Sahte İlaç Satın Almayın

Geçtiğimiz günlerde reel mağazalarını kapatan firmalardan ve bugün aldıkları bir karar ile süreçlerini de geçici olarak durdurdular.

Diğer giyim firmaları ise satışlarda yaşanan düşüşü ve mağazaların kapanmasından dolayı ellerinde kalan kışlık ürünleri eritebilmek için internet satışlarında ciddi indirimler yapmaya başladılar.

Ancak gelen raporlarına göre önümüzdeki süreçte iş başı yapamayacak olan birçok kişi olması sebebiyle insanların öncelikli olarak Elektronik ve Giyim harcamalarını kıstığı görülüyor.

Bu sebeple büyük küçük birçok tekstil firması için reel mağazaların kapanması süreçlerinden sonraki süreç ne yazık ki ilk çeyrek hedeflerinin tutmamasına sebep olacak gibi görünüyor.

 

Mavi İnternet Satışını Kapattı

Mavi İnternet Satışını Kapattı

 

Gıda Firmaları Personel Eksikliği Yaşıyor

Özellikle Evlere Servis imkanı sunan marketler İnternet Satışlarında yaşanan patlama sonrasında ciddi anlamda personel eksikliği yaşamaya başlamış durumda.

Geçtiğimiz günlerde Global tarafından açıklanan 100.000 personel alımı yapılacağı haberlerinden sonra bu hafta içinde de 1.000 kişilik bir personel alımı yapacağını duyurdu.

Evlerinden çıkmak istemeyen vatandaşların Yerel ve Ulusal market zincirlerinin Evlere Servis Hizmetlerini kullanmaya başlamaları e-Ticaret ile Süpermarket Alışveriş süreçlerinin bir anda katlanmasına sebep olmuş durumda.

 

LC Waikiki İnternet Satışını Kapattı

LC Waikiki İnternet Satışını Kapattı