Maximum Mobil Uygulaması İle İstanbulkart Bakiye Yüklemesi Yapılabilecek

Maximum Mobil Uygulaması İle İstanbulkart Bakiye Yüklemesi Yapılabilecek

Türkiye İş Bankası ve BELBİM Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. arasındaki işbirliği ile Maximum Mobil Uygulaması üzerinden İstanbulkart Bakiye Yükleme İşlemleri yapılabilecek.


Türkiye ve BELBİM Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. arasındaki işbirliği ile üzerinden İşlemleri yapılabilecek.

Türkiye tarafından Maximum Kart kullanıcıları için hazırlanan üzerinden artık İşlemleri birkaç dakika içerisinde yapılabilecek. Bu sayede nerede olursanız olun Bakiyenizi takip edebiliyor olacaksınız.

Hayatı kolaylaştıran Maximum Mobil hizmetlerini zenginleştirmeye devam eden ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştirak şirketi BELBİM Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. arasında gerçekleştirilen işbirliği sayesinde, yükleme işlemi Maximum Mobil içerisine taşındı.

 

30 Nisan’a Kadar Ücret Alınmayacak

Akıllı Telefonlara yüklenecek olan üzerinden yapılacak olan yüklemelerde dilerseniz İş Bankasına ait Maximum Kredi Kartlarını dilerseniz de Diğer Bankaların Banka ve Kredi Kartlarını kullanabileceksiniz.

tarafından yapılan açıklamaya göre ilgili işlemler için 30 Nisan 2019 tarihine kadar herhangi bir ücret alınmayacak. Sonraki dönemlerde ise yapılacak olan yüklemeler üzerinden bir miktar komisyon bedeli alınacak. İlgili komisyon bedelleri aşağıdaki gibidir.

 

Yükleme Tutarı  Ücret
 10 TL 0,99TL
 15 TL 0,99TL
 20 TL 0,99TL
 30 TL 1,99TL
 50 TL 1,99TL
 100 TL 2,99TL

 

İndir

Maximum Mobil Uygulamasını indirmek isteyen kullanıcılar www.maximum.com.tr/indir adresi üzerinden Uygulamasını veya IOS Uygulamasını indirebilirsiniz.

Uygulamaya dahil olan kartlar:
  • kartları (Maximum Kart, Maximiles, MercedesCard),
  • Bankamatik Kartı,
  • MaxiPara Kartlar,
  • Diğer banka kredi kartları
Maximum Mobil’den Yüklemesi İşlemleri
İstanbulkartlara üzerinden kartları ve diğer banka kredi kartları ile yükleme yapılabilmektedir. içerisinde yer alan “Ödemeler” menüsündeki Yükleme” sekmesinden ’ı tanımlayarak kart içerisindeki bakiye görüntülenebilmekte ve anında karta yükleme yapabilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

Yorumlara Kapalıdır

Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
Bumerang - Yazarkafe

DMCA.com Protection Status
leo. consectetur mattis Nullam leo odio porta. libero Donec