Maximum Mobil Uygulaması İle İstanbulkart Bakiye Yüklemesi Yapılabilecek

Türkiye İş Bankası ve BELBİM Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. arasındaki işbirliği ile Maximum Mobil Uygulaması üzerinden İstanbulkart Bakiye Yükleme İşlemleri yapılabilecek.

Türkiye İş Bankası tarafından Maximum Kart kullanıcıları için hazırlanan Maximum Mobil Uygulaması üzerinden artık İstanbulkart Bakiye Yükleme İşlemleri birkaç dakika içerisinde yapılabilecek. Bu sayede nerede olursanız olun İstanbulkart Bakiyenizi takip edebiliyor olacaksınız.

Hayatı kolaylaştıran Maximum Mobil hizmetlerini zenginleştirmeye devam eden İş Bankası ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştirak şirketi BELBİM Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. arasında gerçekleştirilen işbirliği sayesinde, İstanbulkart yükleme işlemi Maximum Mobil içerisine taşındı.

 

30 Nisan’a Kadar Ücret Alınmayacak

Akıllı Telefonlara yüklenecek olan Maximum Mobil Uygulaması üzerinden yapılacak olan yüklemelerde dilerseniz İş Bankasına ait Maximum Kredi Kartlarını dilerseniz de Diğer Bankaların Banka ve Kredi Kartlarını kullanabileceksiniz.

İş Bankası tarafından yapılan açıklamaya göre ilgili işlemler için 30 Nisan 2019 tarihine kadar herhangi bir ücret alınmayacak. Sonraki dönemlerde ise yapılacak olan yüklemeler üzerinden bir miktar komisyon bedeli alınacak. İlgili komisyon bedelleri aşağıdaki gibidir.

 

Yükleme Tutarı  Ücret
 10 TL 0,99TL
 15 TL 0,99TL
 20 TL 0,99TL
 30 TL 1,99TL
 50 TL 1,99TL
 100 TL 2,99TL

 

Maximum Mobil Uygulaması İndir

Maximum Mobil Uygulamasını indirmek isteyen kullanıcılar www.maximum.com.tr/indir adresi üzerinden Android Uygulamasını veya IOS Uygulamasını indirebilirsiniz.

Uygulamaya dahil olan kartlar:
  • İş Bankası kartları (Maximum Kart, Maximiles, MercedesCard),
  • Bankamatik Kartı,
  • MaxiPara Kartlar,
  • Diğer banka kredi kartları
Maximum Mobil’den İstanbulkart Yüklemesi İşlemleri
İstanbulkartlara Maximum Mobil uygulaması üzerinden İş Bankası kartları ve diğer banka kredi kartları ile yükleme yapılabilmektedir. Maximum Mobil uygulaması içerisinde yer alan “Ödemeler” menüsündeki “İstanbulkart Yükleme” sekmesinden İstanbulkart’ı tanımlayarak kart içerisindeki bakiye görüntülenebilmekte ve anında karta yükleme yapabilmektedir.

Maximum Mobil Uygulaması İle İstanbulkart Bakiye Yüklemesi Yapılabilecek

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir