MediaMarkt Beyaz Eşya ve Küçük Ev Aletlerinde 4 Al 3 Öde Kampanyası

MediaMarkt mağazalarında Beyaz Eşya ve Küçük Ev Aletlerinde geçerli olacak şekilde 7 Nisan ile 15 Nisan tarihleri arasında 4 Al 3 Öde Kampanyası başladı.

Düğün sezonu başlamadan önce gerçekleştirilen kampanya sayesinde bu yazın evlenmeyi planlayan çiftlerin ve kullandıkları beyaz eşyaları değiştirmeyi planlayan ailelerin uygun fiyatlarla ihtiyaçları olan ürünleri satın alabilmesi planlanıyor.

4 Al 3 Öde kampanyası markalardan bağımsız olarak gerçekleştirilen ve alınan 4 ürün arasından KDV dâhil en düşük fiyatlı ürünün Bedelsiz olarak sisteme yansıtılması sonucu gerçekleştirilen bir kampanyadır.

Kampanya dâhilinde her müşteri kampanyadan bir kez yararlanabilmektedir. Bu kapsamda çiftlerin 2 ayrı fatura ile hem Beyaz Eşya hem de Küçük Ev Aletlerindeki eksiklerini tamamlaması mümkündür.

 

MediaMarkt - 4 Al 3 Öde Kampanyası - Örnek Ürünler

 

Kampanyaya Katılmadan Önce Dikkat Etmeniz Gereken Detaylar

İlk olarak her ne kadar Marka ve Model farkı olmaksızın diye bilgi verilmiş olsa da bazı marka ve model ürünlerin 4 Al 3 Öde Kampanyası kapsamına girmediğini belirtmemiz lazım.

İkinci olarak alacağınız ürünlerin fiyatlarını yine farklı sitelerden kontrol etmenizde fayda var. Misal alacağınız A ürünü 2.000 TL olarak sisteme yazılmış olabilir ama o cihazın asıl satış fiyatı 1.500 TL olabilir. Bu durumda zaten bedava denilen cihazın bedeli sizden tahsil edilmiş olacaktır. Bu sebeple de alımdan önce ilgili modellerin fiyatlarını kontrol edin.

Üçüncü olarak bir kişi adına tek faturada indirim sağlanıyor. Alacağınız ürün sayısı 4’ten fazla ise, yani iki set veya 3 set yapacaksanız buna göre fazla kişi olarak gitmenizde fayda var. Her seti ayrı bir kişi üzerine fatura edebilirsiniz bu sayede.

 

MediaMarkt - 4 Al 3 Öde Kampanyası

 

MediaMarkt 4 Al 3 Öde Kampanyası Detayları

 • Kampanya dâhilinde 07–15.04.2018 tarihleri arasında, mediamarkt.com.tr’ye veya MediaMarkt Mağazalarına gelerek markası ve modeli ne olursa olsun beyaz eşya ve/veya küçük ev aletlerinden, birbirinden farklı modelde toplam 4 adet ürün satın alan müşterilere, satın aldıkları ürünler arasından KDV dahil satış fiyatı en düşük olan ürün ücretsiz olarak verilecektir.
 • Kampanyaya dahil olabilmek için müşterilerin ilgili ürünleri tek seferde satın almaları gerekmektedir.
 • Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.
 • Her müşteri kampanyadan sadece bir kez yararlanabilir.
 • Sair mevzuat gereği cayma hakkının kullanılması durumunda kampanyaya dahil olan tüm ürünler iade edilecektir.
 • Outlet ürünler kampanyaya dahil değildir. Her ürün sepete sadece 1 adet eklenebilir.

MediaMarkt Beyaz Eşya ve Küçük Ev Aletlerinde 4 Al 3 Öde Kampanyası

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

 1. Telefonu alalı 3 ay oldu galeriden bilgisayara bağlayıpda foto çıktı aldık telefon ondan sonra bir tuaf oldu ekranlar yer değiştirdi hareketler yer değiştirdi soldakıler sağa geçti ses ver işaretleri nı bile sağdan sola veriyor sıkıntı budur yardım edın

  Cevapla
  • Virüs falan bulaşmış olabilir mi? Tema ayarlarını falan sıfırlayıp deneyin. Olmazsa Tüm verilerinizi yedekleyin, varsa güncellemeleri yapın, Google hesaplarını kaldırın ve cihaza Hard Reset atın. Bu işlemi TUŞ KOMBİNASYONLARI üzerinden yapmanızı öneririm.

   Cevapla