MediaMarkt Ocak Ayı Web Festivalini Başlattı, Seçili Ürünlerde %30’a Varan İndirim

Ocak ayının son haftasında MediaMarkt tarafından başlatılan Web Festivali ile 31 Ocak tarihine kadar Seçili Ürünlerde %30 İndirim başlattı.

MediaMarkt Web Sitesinden yapılan alışverişlerde geçerli olan indirimler 27 Ocak akşamı saat 22.00’dan itibaren geçerli olacak ve 31 Ocak sabahı 07:00’da sona erecek.

MediaMarkt Web Festivali kapsamında beyaz eşyadan küçük ev aletlerine, bilgisayarlardan cep telefonlarına ve televizyonlara kadar on binlerce üründe çeşitli indirim fırsatı yakalayacak. Yalnızca mediamarkt.com.tr’de geçerli olacak kampanyadan tüketiciler, MediaMarkt’ın avantajlı fiyatlarının yanı sıra bu kampanyaya özel “sepetlerinde” de özel indirimler görecek.

 

MediaMarkt Web Festivali İndirimleriMediaMarkt Web Festivali

 

Beyaz Eşyalarda ÖTV İndirimine Ek İndirim  

Web Festivali kapsamında başlayan indirimler ile beyaz eşya alımlarında %10’a varan indirim uygulanacak.

Seçili TV ve Oyun Konsollarında %10, yine seçili fotoğraf makinesi, telefon, tablet, bilgisayar, akıllı saat, elektrikli süpürgelerde ve taşınabilir ses ürünlerinde de yüzde 10 indirim gerçekleştirilecek. Taşınabilir şarj cihazlarında ve şarj kablolarında ise yine sepette yüzde 15 indirim uygulanacak.

Ankastrelere yüzde 10, Türk Kahvesi makineleri ve cezvelerde yüzde 20 indirim uygulayan mediamarkt.com.tr, pişirme gereçlerinde ise sepette yüzde 30 indirim gerçekleştirecek.

Festivalin coşkusu kişisel bakım ürünlerinde de yaşanacak. Saç düzleştirici ve saç şekillendiricilerde sepette yüzde 20 indirim uygulanacak.

MediaMarkt Ocak Ayı Web Festivalini Başlattı, Seçili Ürünlerde %30’a Varan İndirim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir