MediaMarkt Sadakat Programı MediaMarkt CLUB Duyuruldu

Yazı İçinde Bulabileceğiniz Bilgiler Neler?

MediaMarkt müşterilerine çeşitli indirim ve kampanyalar sunmak amacıyla hazırlanan Sadakat Programı MediaMarkt CLUB duyuruldu.

Müşterilerinin ihtiyaçlarını daha hızlı ve kolay analiz etmek ve müşterilerine özel kampanyalar sunabilmek amacıyla MediaMarkt firması tarafından hayata geçirilen MediaMarkt CLUB Programı ile kişiye özel birçok indirim ve kampanya direkt olarak müşterilerin beğenisine sunulabilecek.

Daha önce birçok farklı firma tarafından da uygulanmaya başlanılan Sadakat Programlarının bir benzeri olan MediaMarkt CLUB programı açılışa özel bazı kampanyalar ile müşterilerin beğenisine sunulmuş durumda.

 

MediaMarkt CLUB

 

Online ve Mağazadan MediaMarkt CLUB Üyesi Olabilirsiniz

Şubat 2019 itibari ile hayata geçen MediaMarkt CLUB Programına herhangi bir MediaMarkt Mağazasından veya MediaMarkt İnternet Sitesi üzerinden üye olabilmeniz mümkün.

Üyelik sonrasında sunulacak olan indirimler ise şu şekilde sıralanabilir.

 

Hoş Geldin Kuponu

CLUB üyesi olan tüm müşterilere 24 saat sonra 500 TL ve üstü alışverişlerde kullanabilecekleri 50 TL değerinde Hoş geldin Kuponu hediye edilecektir.

Kupon 3 ay boyunca geçerli olacak olup Mağaza, İnternet Sitesi veya Mobil Uygulama üzerinden yapılan alışverişlerde kullanabileceksiniz.

 

 

Aldıkça Kazan

MediaMarkt CLUB üyesi olan müşterilere 3., 6., 9., ve 12. Alışverişler sonrasında firma tarafından İndirim Kuponları veya Hediye Ürünler verilecektir.

Hediyeler toplam alışveriş tutarınıza göre belirlenecek olup 28 günlük İade Süreci tamamlandıktan sonra hesabınıza tanımlanacaktır.

 

 

Uzatılmış İade Süreci

CLUB üyesi olan müşterilere normal şartlarda 14 Gün olan İade Değişim süresi 2 katına çıkarılarak 28 Gün olarak uygulanacaktır.

 

 

Doğum Günü İndirim Kuponu

CLUB üyesi olan tüm müşterilere Doğum Günlerinde 500 TL ve üstü alışverişlerde kullanabilecekleri 50 TL değerinde Doğum Günü Kuponu hediye edilecektir.

Kupon 3 ay boyunca geçerli olacak olup Mağaza, İnternet Sitesi veya Mobil Uygulama üzerinden yapılan alışverişlerde kullanabileceksiniz.

 

MediaMarkt CLUB üyesi olmak ve Sadakat Programı hakkında daha fazla bilgi almak için https://www.mediamarkt.com.tr/webapp/wcs/stores/servlet/MultiChannelClubHome adresini ziyaret edebilirsiniz.

MediaMarkt Sadakat Programı MediaMarkt CLUB Duyuruldu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir