Mehmet AYDIN Çiftlik Bilgi İşlem Şirketinin Hisselerini Kıbrıs Merkezli Fame Game Şirketine Devretti

İstanbul Ticaret Odası kayıtlarına göre Çiftlik Bank Kurucusu ve CEO’su Mehmet AYDIN tarafından kurulan Çiftlik Bilgi İşlem şirketine ait tüm hisseler Kıbrıs merkezli Fame Game Hayvancılık A.Ş şirketine devredildi.

28 Aralık 2017 tarihli İstanbul Ticaret Sicili gazetesi kayıtlarına göre Mehmet AYDIN sahip olduğu 15 Milyon TL değerindeki Çiftlik Bilgi İşlem Bilişim Tarım Hayvancılık Tic. Ltd. Şti hisselerinin tamamını Fame Game Hayvancılık A.Ş isimli şirkete devretti ve otomatik olarak şirketteki görevinden de alınmış oldu.

İsmi geçen Fame Game Hayvancılık A.Ş ise yine İstanbul Ticaret Sicili Gazetesinde 1 Aralık 2017 tarihinde yer almış ve kuruluş duyurusu yapılmış durumda. İlgili firmanın Kıbrıs merkezli Fame Game Software Limited Şirketine ait olduğu da verilen bilgiler arasında.

[stextbox id=’info’]Çiftlik Bank Nedir? Nasıl Yatırım Yapılır? Nasıl ve Ne Kadar Kazanç Elde Edilir?[/stextbox]

 

Çiftlik Bank Hisse Devri

 

Çiftlik Bank Son Dönemde Sıkça Gündeme Gelmeye Başladı

Çiftlik Bank adı ile internet üzerinden Yatırım Alan ve bu yatırım karşılığında da kullanıcılarına Kazanç Sağlayan sistem son 1-2 aydır ciddi bir baskı altında.

Firma hakkında basında çıkan haberlerden sonra Bakanlıklar tarafından incelemeler başlatıldığı ve firmanın tüm kayıtlarının ilgili bakanlıklar tarafından incelendiği de basına sızan bilgiler arasında.

Son dönemde bu tarz haberlerle gündemde olan firmanın sahibi olan Mehmet AYDIN tarafından tüm hisselerin devredilmesi ve bu devir işlemi hakkında daha önce açıklama yapılmamış olması da yatırım yapan kullanıcıları korkutmuş durumda.

Gerek Çiftlik Bank gerekse de Mehmet AYDIN tarafından sosyal medyada kullanılan hesaplara gün içerisinde birçok yorum yapılmış durumda.

Çiftlik Bank kanadından ise henüz resmi bir açıklama yapılmadı. İlgili açıklamanın yapılması durumunda bizlerde buradan bu açıklamaya yer veriyor olacağız.

Çiftlik Bank - Mehmet AYDIN

 

Mehmet AYDIN Satışla Alakalı Videolu Açıklama Yaptı

Çiftlik Bank Kurucusu Mehmet AYDIN devir işlemleri ile alakalı olarak Facebook üzerinden bir Videolu Paylaşım yaparak tüm iddialara cevap verdi. Yapılan açıklamada kendisi tarafından kurulan  Çiftlik Bilgi İşlem Bilişim Tarım Hayvancılık Tic. Ltd. Şirketini Çiftlik Bank sisteminin asıl hak sahibi Fame Game Hayvancılık A.Ş ye devrettiğini belirtti.

Açıklama da bu işlemin Çiftlik Bank sistemi ile alakalı olumsuz bir satış olmadığı aksine satış işlemi ile Çiftlik Bank Yatırımcıları için daha fazla hak anlamı ifade ettiği de belirtildi.

Yapılan açıklama da Kıbrıs Merkezli olarak faaliyet gösteren Fame Game Software Limited Şirketinin hisselerinin %80’lik kısmının Mehmet AYDIN’a, kalan %20’lik kısmının ise Abisi Fatih AYDIN’a ait olduğu belirtildi.

İlgili videoya alt kısımdan ulaşabilirsiniz.

Mehmet AYDIN Çiftlik Bilgi İşlem Şirketinin Hisselerini Kıbrıs Merkezli Fame Game Şirketine Devretti

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir