MeituKiss HD Modeli İle Hem Arka Hemde Ön Kamera 8 MP Oldu

Çinli bir üretici tarafından pazara sunulan MeituKiss HD isimli model hem arka hem de ön kamerasını 8 MP seviyesinde tutarak pazardaki ilkler arasında kendisine yer bulmayı başardı.

Apple, Samsung, HTC, Sony ve daha birçok irili ufaklı firmanın genelde 1.3 veya 2 MP olarak kullandığı ön kamerayı 8 MP seviyesine çıkana MeituKiss HD modeli bir anlamda telefonun kullanım alanlarını da genişletmiş oldu.

Sony firmasına ait lens modülünü kullanan MeituKiss HD modeli gerçek anlamda 8 MP’lik çözünürlük sunuyor ve bu sayede ön kameranın Ayna veya Fotoğraf Makinesi olarak kullanılmasını mümkün kılmış oluyor. Özellikle sevgililer bu tarz bir ürüne hayır demeyeceklerdir.

4.5 inçlik 720p çözünürlüğe sahip bir ekran ile gelen, 1,2 GHz lik Dört Çekirdekli MediaTek işlemciye sahip olan MeituKiss HD modelinde 1 GB Ram ve 8 GB Dahili Hafıza da unutulmamış.

MeituKiss HD Modeli İle Hem Arka Hemde Ön Kamera 8 MP Oldu
MeituKiss HD Modeli İle Hem Arka Hemde Ön Kamera 8 MP Oldu

Android 4.2 Jelly Bean İşletim Sistemi ile kullanıcıya sunulan MeituKiss HD modelinde Çift Sim Kart desteği ve arttırılabilir depolama seçeneği de mevcut.

16 Mayıs 2013 tarihinde Çin Pazarında satışa çıkacak olan MeituKiss HD modelinin Global Pazarda satışının yapılması ile ancak Spot Ürün olarak olabilir. Yani Türkiye ve Avrupa pazarında MeituKiss HD modelini görmek oldukça zor olacak.

 

MeituKiss HD Modeli İle Hem Arka Hemde Ön Kamera 8 MP Oldu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. Bu çin mallarına hayranım lakin gelmez türkiyeye büyük firmaların satışına yüzde yüz engel olurlar adamların işine gelmez samsung galaxy modelini 1600 tl ye satacak bu firma 500 tl ye satacak o zaman kimse almaz ki o yüzden gelmez

    Cevapla