Meizu MX2 Modeli Hazırlanıyor

Meizu MX2 Modeli
Meizu MX2 Modeli

Meizu firması Akıllı Telefon ailesine Meizu MX2 modelini de eklemeye hazırlanıyor. Meizu MX modelinin üst serisi olacak şekilde hazırlanan yeni Meizu MX2 modeli oldukça ilgi çekici bir tasarıma ve donanıma sahip olacak gibi görünüyor.

Henüz tam olarak bazına bilgi verilmese de Meizu MX2 modelinde yine 4 Çekirdekli Quad Core işlemci kullanılacak gibi görünüyor. Android 4.1 veya Android 4.2 İşletim Sistemi ile gelmesi beklenilen cihazın donanımsal olarak da pazardaki rakiplerinden geride kalmayacağı görülüyor.

4.4 İnçlik 1280*768 çözünürlüğe sahip bir ekran kullanması planlanan Meizu MX2 modeli bir anlamda durmadan büyüyen üst seri cihazlara nazire yaparcasına çok büyük cihaz üretmeme gibi bir sınırlama içerisine girmiş gibi görünüyor.

Meizu MX2 Modeli
Meizu MX2 Modeli

Meizu firmasının 27 Kasım 2012 tarihinde düzenleyeceği tanıtım gecesinde Meizu MX2 modelini de tanıtacağını biliyoruz. O zamana kadar yoğun bir bilgi akışı da olmayacak gibi görünüyor. O sebeple yeni Meizu modelinin detaylı bilgileri için biraz daha beklememiz gerekecek gibi görünüyor.

Meizu MX2 Modeli Hazırlanıyor
Meizu MX2 Modeli Hazırlanıyor

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir