Pasaport Kayıt İşlemleriMeizu Pro 7 hakkında yeni sızıntılar ortaya çıktı! Yeni fotoğraflar!

Meizu Pro 7 hakkında yeni sızıntılar ortaya çıktı! Yeni fotoğraflar!

Meizu firmasının uzun zamandır üzerinde çalıştığı ve yakın bir zamanda tanıtılması planlanan yeni akıllı cihaz Meizu Pro 7’nin yeni görseli sızdırıldı ve yeni akılı telefonun ön siparişlerinin başladığı firma tarafından açıklandı!   Önceki haberlerimizden de bildiğiniz gibi arka tarafında yer alacak olan ikinci bir ekstra ekran sayesinde büyük bir ilgi odağı haline gelen Meizu Pro […]


firmasının uzun zamandır üzerinde çalıştığı ve yakın bir zamanda tanıtılması planlanan yeni akıllı cihaz Pro 7’nin yeni görseli sızdırıldı ve yeni akılı telefonun ön siparişlerinin başladığı firma tarafından açıklandı!

 

Önceki haberlerimizden de bildiğiniz gibi arka tarafında yer alacak olan ikinci bir ekstra ekran sayesinde büyük bir ilgi odağı haline gelen Pro 7 ve daha büyük modeli, Pro 7 Plus akıllı telefonları hakkında gün geçtikçe yeni bilgiler ve fotoğraflar ortaya atılıyor. Bu akıllı telefonların ikinci ekranının dışında, MediaTek firmasının ürettiği yeni Helio X30 çipsetini de kullanacak olması ortaya atılan iddialardan sadece biri.

Cihazla ilgili oralarda dolaşan haberlerin dışında, bugün ’de ortaya çıkan bir habere göre; Pro 7 akıllı telefonu yaklaşık olarak 409 dolardan ve boyut olarak daha büyük hali olan Pro 7 Plus cihazı ise 555 dolardan ön siparişe hazır hale getirildi. Telefon hala resmi olarak tanıtılmamış olmasına rağmen ön siparişe açılması size de biraz saçma gelebilir fakat bu durum artık ’de bir klasik haline gelmiş. Akıllı telefonlar için bu tarz ön sipariş ve kayıt süreçleri sıkça yapılıyormuş.

  20 Dakikada Şarj Olan Telefonlar 2018 Yılında Satışa Çıkacak

Ön sipariş veren müşterilerin avantajları ’de şu şekilde işliyor: İlk önce ’de mağazanın kendi yaptığı kampanya doğrultusunda ortalama olarak 30 dolarlık bir kayıt ücreti ödüyorsunuz ve ön sipariş için kaydınız alınmış oluyor. Ön siparişiniz alınmış ve kayıt olmuş olduğunuz zaman, mağaza size cihaz piyasaya sürüldüğü gün içerisinde telefonu ulaştırma garantisi veriyor. Şimdilik Meizu Pro 7 için bildiklerimiz bunları, haberler ortaya çıktıkça bizde sizinle paylaşıyor olacağız! Sızdırılan görseli haber başlığında görebilirsiniz.

 

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status