Meizu’dan İki Ekranlı Telefon: Pro 7

Telefon kılıfı üreten bir firmanın yayınladığı fotoğraflarda görülen telefonun arka kısmındaki ekran görenlerde yeni model için büyük bir heyecan ve merak uyandırdı.

Meizu yeni çıkaracağı Pro 7 model telefonun da sürpriz bir tasarım tercih etmiş gözüküyor. Yayınlanan karelerde telefon arkasında da bir ekrana yer verildiği gözüküyor. Bu model iki ekranlı ilk telefon özelliği taşımıyor,daha önce Yota ve birçok firma benzer tasarımlarla telefonlar piyasaya sürmüştü. Büyük bir başarı yakalayamayan çift ekranlı telefonlarda Meizu’nun yeni modelinin nasıl bir başarı yakalayacağı şimdilik merak konusu.

İkili ekran dışında Pro 7 modelinin sahip olması beklenen özellikleri şu şekilde:

  • 12 MP kamera sensörü
  • 16 MP ön kamera
  • 6 GB RAM
  • 3D dokunma özelliklerine sahip 5.2 inç AMOLED ekran
  • MediaTek HElio X30
  • 3.5 mm kulaklık girişi

Bu özellikler tabi ki sadece yayınlanan fotoğraflardan ve sızan bilgilerden yola çıkılarak yapılan tahminler olarak kalıyorlar. Pro 7 modeli hakkında resmi açıklamaların ve tanıtımın 26 Temmuz’da yapılması bekleniyor. Hızla gelişen ve büyüyen akıllı telefon sektöründe nasıl bir etki bırakacağı büyük merak konusu olan bu sıradışı tasarımlı telefon şimdiden çok konuşuldu. Yapılacak resmi tanıtımdan sonra ve piyasa çıkıp kullanıcının eline ulaştıktan sonra da daha çok konuşulacağa benzeyen bu modelin akıbetini hep birlikte göreceğiz.

Meizu’dan İki Ekranlı Telefon: Pro 7

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir