Pasaport Kayıt İşlemleriMerakla beklenen AC Origins!

Merakla beklenen AC Origins!

Büyük bir hayran ve oyuncu kitlesine sahip olan Assassin’s Creed serisinin yeni oyunu olacak olan Origins hakkında yeni bilgiler paylaşıldı. Oyun bugüne kadarki en büyük haritaya sahip AC oyunu olarak tarihe geçecek!   Oyunun yönetmeni olan Ashraf Ismail, oyun hakkında daha detaylı bilgiler veren bir açıklama yaptı. Oyunun harita boyutunun daha önce hiç bu kadar […]


Büyük bir hayran ve oyuncu kitlesine sahip olan Assassin’s Creed serisinin yeni oyunu olacak olan Origins hakkında yeni bilgiler paylaşıldı. Oyun bugüne kadarki en büyük haritaya sahip AC oyunu olarak tarihe geçecek!

 

Oyunun yönetmeni olan Ashraf Ismail, oyun hakkında daha detaylı bilgiler veren bir açıklama yaptı. Oyunun harita boyutunun daha önce hiç bu kadar büyük olmadığını ve haritanın her kısmında büyük görevler maceralar bulunduğunu söyledi.

Ubisoft’un en değerli oyun markalarından biri olarak düşünülen Assassin’s Creed yeni bir oyunla, oyuncu kitlesinin karşısına çıkmaya devam ediyor. Yönetmen Ashraf Ismail, oyun ise bu sefer Antik Mısır’da geçiyor. Haritanın büyüklüğünü bir şekilde tanımlamamız gerekiyorsa bunu, Game Informer dergisindeki röportajda da geçtiği gibi; Assasin’s Creed IV: Black Flag’teki Havana’nın haritasının büyüklük olarak en az iki katı kadar olacağını söyleyebiliriz.

Haritanın büyüklüğü şehrin büyüklüğünü değiştiremeyeceğinden, çöl ve köy gibi alanların daha büyük olacağını söylememiz gerekiyor. Buna uyum sağlamak için de oyunun içinde bulunan görevlerin yapılacağı yerler ve yapılma şekilleri de değiştirildiği belirtiliyor.

Merakla beklenen Assassin’s Creed: Origins, 27 Ekim tarihinde PlayStation 4, PC ve Microsoft Xbox One için piyasaya girip satışa sunulacak.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status