Pasaport Kayıt İşlemleriMerakla Beklenen JOBS Filmi Bugün Vizyona Girdi

Merakla Beklenen JOBS Filmi Bugün Vizyona Girdi

Apple adını duyuran, firmayı bu günlere getiren, doğru ve yanlışları ile Teknoloji Dünyasına yön veren bir isim, Steve JOBS bugün vizyona giren filmi ile yeniden anılmaya başlandı diyebiliriz. JOBS ismi ile vizyona giren ve ülkemizde de gösterimlerine başlanılan Steve JOBS filmi temelden başlayarak bir Apple markasının nasıl yaratıldığını ortaya koyan bir eser olarak ortaya çıktı. […]


Apple adını duyuran, firmayı bu günlere getiren, doğru ve yanlışları ile Teknoloji Dünyasına yön veren bir isim, bugün vizyona giren filmi ile yeniden anılmaya başlandı diyebiliriz.

JOBS ismi ile vizyona giren ve ülkemizde de gösterimlerine başlanılan filmi temelden başlayarak bir Apple markasının nasıl yaratıldığını ortaya koyan bir eser olarak ortaya çıktı.

Yönetmenliğini  Joshua Michael Stern’in üstlendiği, senaryosunu Matt Whiteley’in kaleme aldığı filmde, ’ı Ashton Kutcher canlandırıyor. Filmde ’ın ve Apple’ın  inişli çıkışlı öyküsü 122 dakikada izleyenlere aktarılıyor.

Merakla Beklenen JOBS Filmi Bugün Vizyona Girdi
Merakla Beklenen JOBS Filmi Bugün Vizyona Girdi

Bakalım Teknoloji Dünyasının haşarı çocuğu Steve JOBS, sineme dünyasında da isminden söz ettirecek bir başarıya ulaşabilecek mi?

  Apple Ağır Toplarını Kaybediyor


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status