Mercedes-Benz E400 Coupe Yeni Benchmark Teknolojisi

Mercedes-Benz E400 Coupe Yeni Benchmark Teknolojisi

Bir Mercedes-Benz bayisinin giderek daha kalabalık öngörülmesine karşı koymak zor ama her nasılsa 2018 E400 Coupe bunu yönetiyor. Belki de Alman otomobillerinin en agresif olmayan, en güçlü ya da en pahalı araçları olduğundandır. Yine de, 1968 yılına kadar, Mercedes mirasının zenginleşmesine gidişinin yolu, bu yola doğrudan bir çizgi çeken Coupe olmuştur. İronik olarak, tüm Mercedeslerin […]


Bir Mercedes-Benz bayisinin giderek daha kalabalık öngörülmesine karşı koymak zor ama her nasılsa 2018 E400 Coupe bunu yönetiyor. Belki de Alman otomobillerinin en agresif olmayan, en güçlü ya da en pahalı araçları olduğundandır.

Yine de, 1968 yılına kadar, Mercedes mirasının zenginleşmesine gidişinin yolu, bu yola doğrudan bir çizgi çeken Coupe olmuştur.

İronik olarak, tüm Mercedeslerin niş doldurması ve bölüm geçişleri için otomobil ürün yelpazesinde hali hazırda 83 ayrı model bulunuyor. Beş yeni ürün 2017’de tek başına, mevcut araçların 15 varyantı ile birlikte geldi. Ürün yelpazesinde E400 Coupe, doğrudan rekabette çok fazla yol bulamadığı görülüyor.

Orta büyüklükteki lüks Coupe otomobili şimdi garip bir şekilde boşaltılmış, çoğu otomobil kompakt veya tam boyutlu bölümlere olmayı tercih ediyor.

Şiirket, yeni E400 Coupe’yi tamamen yeniden tasarladılar ve platformdaki düşünceyi, stil ve diğer her şeyi değiştirdiler.

Bu durum, E sınıfı Coupe’nin yedinci kuşağı olabilir, ancak öncekilerden uzakta kalacağa benziyor.

3.0L V6 Biturbo Motor

Düzgün, güçlü 329 beygirlik 3.0 litrelik V6 motoru, performansı arttırırken emisyonları ve yakıt tüketimini azaltmak için ikiz turboları ve diğer pek çok ilerlemeyi birleştirilmiş.

Tek bir milisaniyede, hızlı ve çoklu park yeri ateşlemesi dört kere ateşleyebilirken, yüksek basınçlı Direkt Enjeksiyon ultra ince yakıt spreyini hassas bir şekilde ayarlayan E400 Coupe, hafif bir döküm alaşımlı blok, değişken valf zamanlaması, azaltılmış sürtünme ve akıllı “isteğe bağlı” yardımcı bileşenler verimliliği daha da artırdığı görülüyor.

ECO Start / Stop sistemi

Yakıt tasarruflu bir ECO Start / Stop sistemi, stop lambaları ve diğer boşta durumlarda motoru otomatik olarak kapatırken, sürücü freni kaldırır kaldırmaz, ani hızlanma tepkisi için motor anında yeniden başlıyor. ECO Start / Stop sistemi, sürücü tarafından herhangi bir zamanda isteğe bağlı olarak kapatılabiliyor.

7 Vitesli Otomatik Şanzıman

7 vitesli otomatik, pürüzsüz, hassas ve verimli olarak, rahat seyirden hızlı ivmeye kadar hemen her sürüş koşulunda ideal bir tepki sunar.

AGILITY CONTROL Süspansiyon

Özellikle performans sürüşü için tasarlanmış olan AGILITY CONTROL süspansiyon, tek tek amortisörleri yol yüzeyine ve sürüş tarzınıza bağlı olarak, otomatik olarak ayarlıyor.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status