Metallica’nın Besteleri iPhone İle Kayboldu!

Teknolojinin gelişmesi birçok noktada Sektörel İyileştirmeler sağlasa da iPhone Telefonunu çaldıran Metallica gibi bir grubun başına bazen görünmez kazalar yaşatabiliyor. Apple’ın müzik sektörüne sağlamış olduğu destek günden güne artıyor. iPhone ve iPad cihazlar için geliştirilen uygulamalar birçok ünlü müzisyenin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Hatta bazı gruplar albümlerini sadece iOS cihaz kullanarak bile hazırlıyor. Metallica’nın gitaristi Kirk […]Teknolojinin gelişmesi birçok noktada Sektörel İyileştirmeler sağlasa da Telefonunu çaldıran Metallica gibi bir grubun başına bazen görünmez kazalar yaşatabiliyor.

’ın müzik sektörüne sağlamış olduğu destek günden güne artıyor. ve iPad cihazlar için geliştirilen uygulamalar birçok ünlü müzisyenin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Hatta bazı gruplar albümlerini sadece iOS cihaz kullanarak bile hazırlıyor.

Metallica’nın gitaristi Kirk Hammett geçtiğimiz günlerde Jasta Show’a verdiği röportajda; ’unda 250’den fazla gitar riff’i sakladığını açıkladı. K. Hammett, Metallica’nın yeni albümünde kullanılacak olan 250 gitar riff’ini sakladığı iPhone’u kaybettiğini dile getirdi. 6 aydır kayıp olan iPhone ile doğal olarak yeni gitar riff’leri de kaybolmuş.

  iPhone 5S Modeli Yakında Pazara Sürülebilir
Metallica'nın Besteleri iPhone İle Kayboldu!
Metallica’nın Besteleri iPhone İle Kayboldu!

 

 

İşte Yedeklemenin Önemi

Yedek almayı ihmal eden Kirk Hammett, bir süre morali bozuk gezdiğini belirtiyor. 250 gitar riff’inden sadece 8’ini hatırlayan gitarist yedek almadığından dolayı pişman olmuş.

Riff’lerin kaybolması Metallica için gerçekten üzücü bir durum olsa gerek.

Metallica'nın Besteleri iPhone İle Kayboldu!
Metallica’nın Besteleri iPhone İle Kayboldu!

 

Kaynak: http://shiftdelete.net/iphone-ile-metallicanin-besteleri-kayboldu-59891

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status