Pasaport Kayıt İşlemleriMicrosoft Akıllı Telefon Pazarından Uzak Duracak

Microsoft Akıllı Telefon Pazarından Uzak Duracak

Nokia ile oldukça iyi bir ikili oluşturmayı başaran Microsoft firması pazara sürdüğü Surface isimli tablet bilgisayardan sonra Akıllı Telefon pazarı içinde anılmaya başlanmıştı. Uzun süredir bu konu üzerinde açıklama yapılmamasını değerlendiren yorumcular yakın dönemde Microsoft firmasından bir Akıllı Telefon atağı yapılacağını dillendirmeye başlamışlardı. Ancak dün Microsoft firması kesin bir dille Windows Phone tabanlı herhangi bir […]


ile oldukça iyi bir ikili oluşturmayı başaran firması pazara sürdüğü Surface isimli tablet bilgisayardan sonra Akıllı Telefon pazarı içinde anılmaya başlanmıştı.

Uzun süredir bu konu üzerinde açıklama yapılmamasını değerlendiren yorumcular yakın dönemde firmasından bir Akıllı Telefon atağı yapılacağını dillendirmeye başlamışlardı.

Ancak dün firması kesin bir dille tabanlı herhangi bir Akıllı Telefon üretmeyi planlamadıklarını açıkladılar.

Microsoft Akıllı Telefon Pazarından Uzak Duracak
Microsoft Akıllı Telefon Pazarından Uzak Duracak

 

Aslında bir anlamda doğru olanı yaptılar. Çünkü pazarda oldukça kıyasıya bir yarış varken Microsoft firmasını tek cihaz ile pazara girmesi hem kendi prestiji açısından kötü olacak hem de tarafından pekiyi karşılanmayacaktı.

Symbian İşletim Sistemini ikinci plana atarak İşletim Sistemine ağırlık veren karşısına bir Akıllı Telefon ile çıkmayı şu aşamada düşünmeyen Microsoft firmasının Tablet PC alanında ise Surface modelinden sonra başka planları da var gibi görünüyor.

Pazara iPad Katili ismi ile giriş yapan Surface isimli tablet bilgisayar açıkçası nasıl bir satış grafiği yakalayacak merakla beklemedeyiz. Ancak İOS ve Android İşletim Sistemine sahip yıllanmış rakipleri karşısında açıkçası pek fazla şans veren de yok.

 

  Android Giriş Seviyesi Modellerde Başarısız

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status