Microsoft Lumia Serisine Çift Sim Kart Destekli Bir Model Katacak

Microsoft Lumia Serisine Çift Sim Kart Destekli Bir Model KatacakPazarda artık Nokia serisi ile bende varım diyen Microsoft bu noktada çalışmalarına Çift Sim Kart Destekli Akıllı Telefon modeli üzerinde devam edecek gibi görünüyor.

Samsung, HTC, Huawei gibi birçok Android İşletim Sistemi kullanan cihazda sunulan çift sim kart desteği Windows Phone serisinin desteklememesinden dolayı Nokia serisinde kullanılamıyordu.

Bu konuda sıkıntıları gören Microsoft firması WP 8.1 İşletim Sistemi üzerinde çalışmalarını bitirmek üzere iken birde Çift Sim Kart desteğini yazılıma ekledi ve bu sisteme sahip 1 ya da 2 telefon üzerinde çalışmaya başladı.

Temel olarak çok büyük değişimler getirmeyecek olan Çift Sim Kart Desteği üst modellerde bir iki cihaza uygulanacak ve bu şekilde satışa çıkacak.

  Nokia Lumia 620 Modeli Türkiye’de Satışa Çıkıyor

2014 senesinin ilk çeyreğinde tanıtılması beklenilen yeni modellerin hemen satışa sunulacağı ve Nokia için bir basamak olarak görüleceği gelen haberler arasında.

Microsoft Lumia Serisine Çift Sim Kart Destekli Bir Model Katacak
Serisine Çift Sim Kart Destekli Bir Model Katacak

Geçtiğimiz günlerde Nokia serisini ve Nokia Asha serisini satın alan Microsoft firması ürünlerdeki yazılımsal geliştirmelere de ağırlık vermeye başladı. Bu sayede hem serisi daha hızlı stabil hale gelecek hem de firma satış için elinden geleni yaparken kullanıcıyı da mutlu edecek gibi görünüyor.

Ürünlerle alakalı bilgiler geldikçe sizlerle paylaşıyor olacağız.

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası

Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
Android telefonlar için ücretsiz APK indirin ve oynayın.
Mobil cihazlarınızdan ücretsiz olarak android oyunlar indirebilirsiniz.
En iyi program ve oyun indirme sitesi indirshop
DMCA.com Protection Status