Microsoft Office Mobil İOS ve ANDROİD İçin Yolda

Microsoft Office Mobil İOS ve ANDROİD İçin Yolda

firmasının dünya pazarında en fazla kullanılan ürünlerinden birisi olan Office sistemi henüz İOS ve Android gibi İşletim Sistemlerinde kullanılamıyor. Kullanıcılar bu eksikliği yan firmalar tarafından üretilen uygulamalar ile gidermeye çalışıyor.

Ancak geçtiğimiz aylarda firması yakında bir Office Mobil sürüm çıkaracaklarını duyurmuştu. Ancak bu konuda bir tarih vermekten kaçınmışlardı. Şimdilerde ise ortalıkta oldukça iddialı bir tarih dolaşmaya başladı.

Microsoft Office 365 olarak gelmesi planlanan Office Mobil sürümünün İOS için 2013 Şubat ayı gibi pazara sunulacağı, Android için ise Mayıs ayında pazara sürüleceği gibi bir bilgi pazarda dolaşmaya başladı. Ancak Microsoft firması tarafından bu konuda net bir tarih açıklaması yapılmış durumda değil.

  Microsoft'un yeni teknolojisi hırsızlara engel olacak

Firmanın paketi Ücretsiz olarak indirilebilir halde sunacağı, alınmak istenen sürümlerin ise Ücretli olarak edinileceği bilgisi de sızdırılan

Android ve İOS İşletim Sistemi İçin Microsoft 365 Geliyor
Android ve İOS İşletim Sistemi İçin Microsoft 365 Geliyor

haberler arasında. Yani Office 365 paketini indirip buradan Word, Excel veya PowerPoint gibi uygulamaları satın alarak kullanmanız şeklinde ilerleyecek sistem.

Fiyatların normal Microsoft Office paketlerine göre çok daha uygun olması beklenilen Microsoft 365 serisi ne zaman pazara giriş yapacak onu da resmi açıklamalar gelmeye başladıktan sonra göreceğiz.

Ancak Microsoft firmasının son dönemde Mobil Pazara yaptığı yatırımlar sebebiyle bu uygulamaların çıkışının da 2013 senesinin ortaları gelmeden tamamlanması gibi bir beklenti içerisindeyiz.

YAZAR HAKKINDA

Kadir AKBALIK
Kadir AKBALIK

Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
Android telefonlar için ücretsiz APK indirin ve oynayın.
Mobil cihazlarınızdan ücretsiz olarak android oyunlar indirebilirsiniz.
En iyi program ve oyun indirme sitesi indirshop
DMCA.com Protection Status