Microsoft Surface Adım Adım Yaklaşıyor

Microsoft Surface Adım Adım Yaklaşıyor

Microsoft firması tarafından Tablet PC alanında üretilecek ilk cihaz olma özelliğini taşıyan Surface isimli cihazın çıkışına az bir süre kala reklam ve tanıtım çalışmalarına hız verildi. 2 Kasım 2012 tarihinde pazara sürülmesi ve klasikleşen Microsoft yapısından farklı olarak 199 Dolar gibi uygun bir fiyattan kullanıcılara sunulması beklenilen Microsoft Surface merakların daha da üst seviyeye taşınmasını […]


firması tarafından Tablet PC alanında üretilecek ilk cihaz olma özelliğini taşıyan Surface isimli cihazın çıkışına az bir süre kala reklam ve tanıtım çalışmalarına hız verildi.

2 Kasım 2012 tarihinde pazara sürülmesi ve klasikleşen yapısından farklı olarak 199 Dolar gibi uygun bir fiyattan kullanıcılara sunulması beklenilen Surface merakların daha da üst seviyeye taşınmasını reklamlar ile sağlamaya çalışıyor.

Hem İşletim Sistemi hem de Cihaz olarak ve gibi iki deve savaş açan Microsoft firması pazara 3. Mobil İşletim Sistemi ile birlikte yepyeni bir tablette sunmuş olacak.

Henüz nasıl bir işlem gücü sunulacak açıkçası belli değil. Ancak Surface isimli modelin başarılı olmasında en önemli rolü kullanılacak olan Windows 8 İşletim Sistemi oynayacaktır.

  Apple iPad'in 2002 Yılındaki Görüntüleri ve Hayatımıza Girişi
Microsoft Surface Tanıtımları Başladı
Tanıtımları Başladı

 

Eğer pazara lanse edildiği gibi muhteşem bir ürün ile karşı karşıya kalırsak birçok kullanıcı Surface yörüngesine geçiş yapabilir. Ancak Vista gibi bir hayal kırıklığı Microsoft için de tablet alanında ki ilk çöküşün bir habercisi olacaktır.

Bakalım ciddi anlamda iPad serisine ve Samsung gibi, Asus gibi firmaların ürünlerine kafa tutmayı başarabilecek mi?


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status