Microsoft Surface Adım Adım Yaklaşıyor

Microsoft firması tarafından Tablet PC alanında üretilecek ilk cihaz olma özelliğini taşıyan Surface isimli cihazın çıkışına az bir süre kala reklam ve tanıtım çalışmalarına hız verildi.

2 Kasım 2012 tarihinde pazara sürülmesi ve klasikleşen Microsoft yapısından farklı olarak 199 Dolar gibi uygun bir fiyattan kullanıcılara sunulması beklenilen Microsoft Surface merakların daha da üst seviyeye taşınmasını reklamlar ile sağlamaya çalışıyor.

Hem İşletim Sistemi hem de Cihaz olarak Apple ve Google gibi iki deve savaş açan Microsoft firması pazara 3. Mobil İşletim Sistemi ile birlikte yepyeni bir tablette sunmuş olacak.

Henüz nasıl bir işlem gücü sunulacak açıkçası belli değil. Ancak Surface isimli modelin başarılı olmasında en önemli rolü kullanılacak olan Windows 8 İşletim Sistemi oynayacaktır.

Microsoft Surface Tanıtımları Başladı
Microsoft Surface Tanıtımları Başladı

 

Eğer pazara lanse edildiği gibi muhteşem bir ürün ile karşı karşıya kalırsak birçok kullanıcı Surface yörüngesine geçiş yapabilir. Ancak Vista gibi bir hayal kırıklığı Microsoft için de tablet alanında ki ilk çöküşün bir habercisi olacaktır.

Bakalım Microsoft Surface ciddi anlamda iPad serisine ve Samsung gibi, Asus gibi firmaların ürünlerine kafa tutmayı başarabilecek mi?

Microsoft Surface Adım Adım Yaklaşıyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir