Microsoft Xbox One İçin Ön Siparişler Başladı

Microsoft firmasının yine gecikmeli olarak Türkiye Pazarında satışına başlayacağı Microsoft XBOX One serisi Oyun Konsolu için Ön Sipariş alınmaya başlandı. İlk olarak MediaMarkt tarafından sitesi üzerinden alınmaya başlanılan Ön Siparişler 5 Eylül 2014 tarihinde müşterilere teslim edilecek görünüyor. Ortalama 1 aylık bir süre daha beklenmesi gerekecek olan Ön Sipariş sisteminde firma tarafından Microsoft XBOX One, […]Microsoft firmasının yine gecikmeli olarak Türkiye Pazarında satışına başlayacağı Microsoft XBOX One serisi Oyun Konsolu için Ön Sipariş alınmaya başlandı.

İlk olarak MediaMarkt tarafından sitesi üzerinden alınmaya başlanılan Ön Siparişler 5 Eylül 2014 tarihinde müşterilere teslim edilecek görünüyor.

Ortalama 1 aylık bir süre daha beklenmesi gerekecek olan Ön Sipariş sisteminde firma tarafından Microsoft XBOX One, Kinect Sensör, Fifa 2015, Dance Central Sporligth paket halinde 1.999 TL’den son kullanıcıya sunulmuş olacak.

XBOX One için yakın süreçte TeknoSA, Bimeks ve Vatan gibi yerli teknoloji mağazalarının da Ön Sipariş açması ve fiyatların 2014 yılı bitmeden rayına oturması bekleniyor.

Microsoft Xbox One İçin Ön Siparişler Başladı
Microsoft Xbox One İçin Ön Siparişler Başladı

  PlayStation 4 Modelinin Çıkış Tarihi ve Fiyatı Resmiyet Kazandı
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status