Pasaport Kayıt İşlemleriMicrosoft yeni akıllı telefonunu mu çıkarıyor?

Microsoft yeni akıllı telefonunu mu çıkarıyor?

Yeni ortaya çıkan haberlere göre Microsoft firması, yeni Windows 10 telefonu için kolları sıvadığı ve çalışmalara başladığı söyleniliyor. İddialara göre bu yeni telefon yüksek özelliklere sahip olacak!   Elektronik devi Microsoft şirketi, Windows 10’a sahip bir mobil cihaz ile karşımıza çıkacakmış gibi duruyor. Microsoft’a yakın olan kaynakların yaptıkları açıklamalara göre, şirket bir süredir yeni bir […]


Yeni ortaya çıkan haberlere göre firması, yeni telefonu için kolları sıvadığı ve çalışmalara başladığı söyleniliyor. İddialara göre bu yeni telefon yüksek özelliklere sahip olacak!

 

Elektronik devi şirketi, ’a sahip bir mobil cihaz ile karşımıza çıkacakmış gibi duruyor. ’a yakın olan kaynakların yaptıkları açıklamalara göre, şirket bir süredir yeni bir üst sınıf cihaz için oldukça sıkı bir çalışma sergiliyormuş.

Daha önceden de akıllı telefon pazarına giriş yapan Microsoft, bu sefer işlerini önceden sıkıya alıp elindekinin en iyisiyle gelecekmiş gibi gözüküyor. Brad Sams tarafından yapılan açıklamada da belirtildiği gibi, yeni çıkacak işletim sistemine sahip olacak bu üst sınıf akıl telefonun prototipi şirket tarafından inceleniyormuş.

  iPad Modellerine 200 Dolar Veren Microsoft Güldürdü

Diğer iddialara göre ise, daha önceden girdiği akıllı piyasasına tekrar girmek istemeyen Microsoft’un bir tablet üzerinde çalıştığı ile ilgili. Ancak gelen veriler incelendiğinde Microsoft’un yeni bir akıllı telefon üzerinde çalıştığını söylemek çok daha gerçekçi bir iddia oluyor.

Brad Sams, açıklamasının devamında yeni çıkacak olan bu akıllı telefonun hem şirket içindeki boşluğu dolduracağını hem de akıllı telefon piyasasındaki rekabet iyice arttıracağından emin olduğunu söylüyor. Ne kadar yeni çıkacak olan Microsoft akıllı telefonunun teknik özellikleri hakkında bir bilgi elimizde olmasa da, telefon için Arttırılmış Gerçeklik ve Sanal Gerçeklik üzerine çalışmalar yapıldığını söylememiz gerekiyor.

2018 yılının ortalarında çıkması beklenen bu telefonun özellikleriyle beraber fiyatınında yüksek olması bekleniliyor.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status