Migros – Tansaş ve 5M Migroslardan Numaranı Turkcell’e Taşı 30 TL İndirim Kazan

Money Mobil Standı bulunan Migros – Tansaş – 5M Migros‘lar üzerinden numarasını Turkcell’e taşıyan yada Yeni Bir Turkcell Faturalı Hat Alan bireysel müşteriler Migros, Tansaş, Şok, Macrocenter , 5M ve Migros Sanal Marketten tek seferde yapacakları 50TL ve üzeri alışverişlerde yıl boyunca, her ay 30 TL indirim kazanıyor!

Ücretlendirme

Money Mobile’ a üyelik SMS’i ve 2830’a gönderilecek diğer tüm SMS’ler 0,50TL (KDV ve ÖİV dahil) olarak ücretlendirilecektir.
Money Mobile üyelik onay SMS’i ücretlendirilmeyecektir.
50 TL/125 dakika hediye konuşma kampanyası katılım SMS’i 0,65TL (KDV ve ÖİV dahil) olarak ücretlendirilecektir.

Kampanya Nedir?

Money Mobile standı bulunan Migros,Tansaş ve 5M Migros mağazalarından, yeni faturalı bireysel Turkcell hattı alan veya numarasını Turkcell’e taşıyan bireysel Turkcell müşterileri, Money Mobile üyesi olduktan sonra Money üyesi marketlerde (Migros, Tansaş, Şok, Macrocenter , 5M ve Migros Sanal Market) Money Club kartlarıyla tek seferde yapacakları 50 TL ve üzeri alışverişlerde yıl boyunca her ay maksimum 30 TL indirim ve fişlerinde çıkan şifre ile kampanyaya katıldıklarında 50TL/ 125 dakika bedava konuşma kazanıyor

Kampanyalardan Faydalanma

İndirim kampanyasından faydalanmak için, Money Mobile standı bulunan Migros,Tansaş ve 5M Migros mağazalarından yeni faturalı bireysel Turkcell hat aldıktan ya da numaranızı faturalı veya ön ödemeli olarak Turkcell’e taşıyıp, Money Club kart numaranızı MONEY (boşluk) 16 hane olarak 2830’a kısa mesaj yolu ile göndermeniz gerekmektedir.

İndirimden faydalanmaya başlamak için mutlaka 2830’dan gelecek “%15 indirim avantajından faydalanabilirsiniz” mesajını almanız ve kayıtlı Money Club Kart/ Money Visa/ Money Club özellikli kartınız ile kasa işlemini başlatıp tek seferde 50TL ve üzeri alışveriş yapmanız gerekmektedir.

50TL/ 125 dakika konuşma kampanyasından faydalanmak için, Money Mobile stantlarından yeni bireysel Turkcell hat aldıktan ya da numaranızı faturalı veya ön ödemeli olarak Turkcell’e taşıyıp, Money Club kart numaranızı MONEY (boşluk) 16 hane olarak 2830’a kısa mesaj yolu ile göndermelisiniz. Money üyesi marketlerde (Migros, Tansaş, Şok, Macrocenter , 5M ve Migros Sanal Market) tek seferde yapacağınız 50 TL ve üzeri alışverişinizde kasa fişinizde çıkan şifreyi 7477’ye SMS atarak, anında haftalık 50TL/125 Dakika konuşma süresi kazanabilirsiniz.(Katılım SMS’i 0,65TL (KDV ve ÖİV dahil) olarak ücretlendirilir.)

Kampanya Detayları

%15 indirim kampanyası (30TL indirim)

 • Kampanya, 2 Mayıs- 2 Haziran 2011 tarihleri arasında geçerlidir. Yeni faturalı hat alımı veya numara taşıma işleminin bu tarihler arasında Money Mobile standı bulunan Migros,Tansaş ve 5M Migros mağazalarında gerçekleştirilmesi gerekmektedir.
 • Kampanyadan faydalanmak için aktif Money Mobile üyesi olmanız gerekmektedir. Money Club kart numaranızı MONEY (boşluk) 16 hane olarak 2830’a kısa mesaj yolu ile göndererek Money Mobile’a üye olabilirsiniz.
 • İndirim kampanyası için 2830’dan gelecek “%15 indirim avantajından faydalanabilirsiniz” onay SMS’ini aldıktan sonra, Migros, 5M, Tansaş, Şok, Macrocenter ve Migros Sanal Market’ten, kayıtlı Money Club Kart/ Money Visa/ Money Club özellikli kartı ile kasa işlemini başlatıp tek seferde 50TL ve üzeri alışveriş yapmanız gerekmtekdir. (Onay SMS’i Money Mobile üyeliğinizi takip eden 2-4 gün içinde size gönderilecektir. Bu mesaj öncesinde yapılacak alışverişlerde indirim hak edilmeyecektir.)
 • Kampanyada 2011 yılı sonuna kadar alışveriş tutarınızın %15’i kadar indirim kazanabilirsiniz. Her müşteri aynı Money Mobile üyesi hat ile kampanyadan 1 kere faydalanabilir ve bir ayda en fazla 30TL indirim kazanılabilinir.
 • %15 indirim, alışverişinizde kasada anında indirim olarak düşecektir.
 • Teknik nedenlerle kasada düşmeyen hak edilmiş indirim tutarı Migros şirket kuralları çerçevesinde kartınıza yüklenecek ve bir sonraki alışverişinizde otomatik olarak düşecektir.
 • Kampanya, tek seferde 50TL ve üzeri market alışverişlerinizde geçerlidir.
 • 50 TL alışveriş tutarına alkol, sigara ve TL yükleme ürünleri dahil değildir.
 • %15 indirim kampanyasından halihazırda Turkcell abonesi olanlar faydalanamaz.
 • Kampanya tüm Migros, Tansaş, Macro, 5M , Şok mağazaları ile Migros Sanal Market’te geçerlidir.
 • Kampanyalardan faydalanmak isteyen Money Club özellikli kartlar kayıtlı olmalıdır.
 • Migros, kampanya şartlarını ve süresini değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Money Mobile üyelik SMS’i ve 2830’a gönderilecek diğer tüm SMS’ler 0,50TL (KDV ve ÖİV dahil) olarak ücretlendirilecektir.
 • Daha detaylı bilgi için www.moneymobileclub.com

50TL/125 Dakika kampanyası

 • Kampanya, 21 Şubat-31 Mayıs tarihleri arasında geçerli olup, 100 bin başarılı katılım ile sınırlıdır.
 • Şifre gönderimleri 31 Mayıs 2011 saat 23:59’a kadar geçerli olacaktır.
 • Kampanyadan faydalanmak için seçtiğimiz Migros, 5M ve Tansaş mağazalarından numaranızı Turkcell’e taşıyıp veya yine bu mağazalardan yeni bir hat alıp kayıtlı Money Club kart numaranızı MONEY (boşluk) 16 hane olarak 2830’a kısa mesaj ile gönderip Mobile Mobile’a üye olmanız gerekmektedir. (Üyelik mesajı 0,50TL(KDV,ÖİV dahil) olarak ücretlendirilecektir.)
 • Money Mobile üyelerinin, 50TL ve üzeri Migros, Tansaş, Macro, 5M, Şok ve Sanal Market alışverişlerinde fişlerine şifre basımı gerçekleşecektir.Kampanya katılımı için kasa fişinizde çıkan şifreyi 7477 kısa numarasına göndermelisiniz. Kampanyadan anında haftalık 50TL/ 125 Dakika konuşma süresi kazanabilirsiniz. (Kampanyaya katılım mesajı 0,65TL(KDV,ÖİV dahil) olarak ücretlendirilecektir.)
 • Kampanya, tek seferde 50TL ve üzeri market alışverişlerinizde geçerlidir.
 • 50 TL alışveriş tutarına alkol, sigara ve TL yükleme ürünleri dahil değildir.
 • Kampanyadan aynı Money Mobile üyesi hat ile en fazla 1 kere faydalanabilinir.
 • Kampanyaya başarılı katılımlarda size SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.
 • Kampanya dahilinde hattınıza yükleme gerçekleştiğinde SMS ile size bilgilendirme yapılacaktır.
 • Kampanyalardan faydalanmak isteyen Money Club özellikli kartlar kayıtlı olmalıdır.
 • Kampanya tüm Migros, Tansaş, Macro, 5M , Şok mağazaları ile Migros Sanal Market’te geçerlidir.
 • Kazanılan dakikalar 48 saat içinde yüklenecektir.
 • TL/Dakika yüklendiği günden itibaren 7. gün sonunda 23:59’ a kadar geçerlidir.
 • Kampanyaya katılım kısa mesaj numarası 7477’dir. .
 • Kazanılan hediye dakikalar Turkcell’den Turkcell’e yapılacak yurtiçi aramalarda 1 hafta boyunca geçerlidir.
 • Hatta yüklenen 50TL/125 dakika; Hazırkart ve Muhabbet Kart aboneleri için dakikası 0,4TL(TL atış periyodu 15sn) , faturalı hatlar ise kendi tarifleri üzerinden ücretlendirilmektedir.
 • Daha detaylı bilgi için www.moneymobileclub.com

Sık Sorulan Sorular

Turkcell müşterisi değilim, kampanyadan faydalanmak için ne yapmalıyım?

Bireysel Turkcell hattı olmayan müşteriler, Money Mobile standı bulunan Migros, Tansaş ve 5M mağazalarından yeni bireysel Turkcell hattı aldıktan ya da numaralarını diğer operatörden Turkcell’e taşıdıktan sonra Money Club kart numaralarını MONEY (boşluk) 16 hane olarak 2830’a kısa mesaj yolu ile göndermeleri gerekmektedir. İndirimden faydalanmaya başlamak için mutlaka 2830’dan gelecek “%15 indirim avantajından faydalanabilirsiniz” mesajının size ulaşmasını bekleyiniz.
Money Mobile stantlarından yeni bir faturalı bireysel Turkcell hattı aldım, hangi kampanyadan yararlanabilirim?

Money Mobile’a üye olduktan sonra Migros, 5M, Tansaş, Macrocenter ve Migros Sanal Market’ten tek seferde yapacağınız 50 TL ve üzeri alışverişinizde yıl boyunca her ay maksimum 30 TL indirim kazanabilirsiniz. Kampanyada 2011 yılı sonuna kadar alışveriş tutarınızın %15’i kadar indirim kazanabilirsiniz. Ayrıca 50TL ve üzeri Migros, Tansaş, Macro, 5M, Şok ve Sanal Market alışverişlerinde fişinizde şifre basımı gerçekleşecektir. Kampanya katılımı için kasa fişinizde çıkan şifreyi 7477 kısa numarasına göndermelisiniz. Kampanyadan anında haftalık 50TL/ 125 Dakika konuşma süresi kazanabilirsiniz.
Money Mobile stantlarından yeni bir ön ödemeli bireysel Turkcell hattı aldım hangi kampanyadan yararlanabilirim?

Money Mobile üyesi olduktan sonra Migros, 5M, Tansaş, Macrocenter ve Migros Sanal Market’ten Money Club Kart ile tek seferde yapacağınız 50 TL ve üzeri alışverişlerinize 50TL haftalık hediye konuşma kampanyasından faydalanabilirsiniz.
Money Mobile stantlarından numaramı diğer operatörden Turkcell’e taşıdım, hangi kampanyadan yararlanabilirim?

Money Mobile üyesi olduktan sonra Migros, 5M, Tansaş, Macrocenter ve Migros Sanal Market’ten Money Club Kartınız ile tek seferde yaptığınız 50 TL ve üzeri alışverişinizde 2011 yılı sonuna kadar alışveriş tutarınızın %15’i kadar indirim kazanabilirsiniz. Her müşteri aynı Money Mobile üyesi hat ile kampanyadan 1 kere faydalanabilir ve bir ayda en fazla 30TL indirim kazanılabilinir. Ayrıca 50TL/125 dakika hediye konuşma kampanyasından faydalanırsınız.
Kurumsal hattımı diğer operatörden taşısam veya yeni bir kurumsal hat alsam kampanyadan faydalanabilir miyim?

Hayır. Sadece bireysel Turkcell müşterileri Money Mobile’a üye olup kampanyalardan faydalanabilir.
TİM’de numaramı taşıdım / yeni hat aldıktan sonra Money Mobile’a üye olursam Money Mobile’ın kampanyalarından faydalanabilir miyim?

Mevcut Turkcell müşterileri için geçerli olan Money Mobile kampanyalarından faydalanabilirsiniz. Numara taşıma ve yeni hat müşterilerine sağlanan özel Money Mobile kampanyalarından faydalanamazsınız.
50 TL ve üzeri alışverişte ürün bazlı bir kısıtlama var mı?

50 TL alışveriş tutarına alkol, sigara ve operatör TL yükleme ürünleri dahil değildir.
Toplam 50 TL alışverişi birkaç seferde yapabilir miyim?

Kampanyalara katılım için tek seferde yapacağınız 50 TL ve üzeri alışverişler geçerli olacaktır.
Kampanya süresince bireysel hattım ile kampanyadan kaç kere yararlanabiliyorum?

Kampanyada 2011 yılı sonuna kadar alışveriş tutarınızın %15’i kadar indirim kazanabilirsiniz. Her müşteri aynı Money Mobile üyesi hat ile kampanyadan 1 kere faydalanabilir ve bir ayda en fazla 30TL indirim kazanılabilinir.
%15 indirim kampanyasına hak kazandım ama kampanyadan yararlanmadan Money Mobile üyeliğimi iptal ettirdim, tekrar Money Mobile’a üye olduğumda kampanyadan yararlanabilecek miyim?

Hayır, bu kampanyadan faydalanamazsınız. Money Mobile’ın Turkcell müşterileri için olan diğer avantajlarından faydalanabilirsiniz.
Birden fazla bireysel hattımı Turkcell’e taşıdım. Her hattımla kampanyadan ayrı ayrı yararlanabilir miyim?

Aynı Money Mobile üyesi hat ile kampanyadan 1 kere faydalanabilirsiniz. Her bir Turkcell hattınız için ayrı bir Money Club kart ile Money Mobile üyesi olmanız durumunda her biri için bir kere faydalanabilirsiniz.
Money Mobile’a üye oldum diğer Turkcell kulüplerine de üye olabilir miyim ?

Evet
Money Mobile kampanyalarından faydalanırken aynı anda diğer Turkcell tarife ve avantajlarından da faydalanabiliyor muyum?

Tüm Turkcell tüm tarife, kampanya ve avantajlarından koşulları dahilinde yararlanmaya devam edebilirsiniz.

Migros – Tansaş ve 5M Migroslardan Numaranı Turkcell’e Taşı 30 TL İndirim Kazan

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 Yorum

 1. migrosta numaramı taşıdım numaranızı taşıma kabul edilmiştir diye msj geldi ve söyledikleri tarihte saatte numaram taşındı bir heycanla türkselin verdiği sim kartı taktım geçersiz sim diyor şu anda bana ulaşamıyorlar aradığınız numara kullanılmamaktadır diyor müşteri hizmetlerinide aradım onlarında faydası olmadı nereye baş vuracağımı şaşırdım kimse yrdmcı olmyr …

  Cevapla
  • Şuan hangi operatörde görünüyorsunuz. Turkcell mi yoksa eski operatörünüz mü.
   Birde geçiş yaptığınız Migros’dan gidip bir sordurun. Belki hatalı kart verilmiştir. Değişim yaparlar oradan.

   Cevapla
 2. Kampanyanın geçerli olduğu Marketlerin Listesi için http://www.turkcell.com.tr/bireysel/kampanyalar/yeniturkcellilereozelkampanyalar/moneymobilekampanyalari adresine bakabilirsiniz.

  Cevapla