Milli Takımın Yedek Kalecilerinden Ali Şaşal Almanya Yolcusu

Milli Takımın Yedek Kalecilerinden Ali Şaşal Almanya Yolcusu

Eskişehirspor’un Süper Lig’den düşmesi ile sözleşmesini fes ederek boşa çıkan Ali Şaşal Vural’ın Almanya Bundesliga takımlarından Darmstadt ile anlaştığı duyuruldu. Şu an herhangi bir süper lig takımı ile bağlantısı olmadığı ve bonservisi kendi elinde olduğu için birçok takım ile ismi anılan Milli kalecinin Almanya’da kariyerine devam etme kararı aldığı belirtildi. Daha önce Beşiktaş’ın da ilgilendiği […]yorumlar.net

Eskişehirspor’un Süper Lig’den düşmesi ile sözleşmesini fes ederek boşa çıkan Ali Şaşal Vural’ın Almanya Bundesliga takımlarından Darmstadt ile anlaştığı duyuruldu.

Şu an herhangi bir süper lig takımı ile bağlantısı olmadığı ve bonservisi kendi elinde olduğu için birçok takım ile ismi anılan Milli kalecinin Almanya’da kariyerine devam etme kararı aldığı belirtildi.

Daha önce Beşiktaş’ın da ilgilendiği 26 yaşındaki Milli kaleci Ali Şaşal Vural önümüzdeki günlerde Alman ekibi ile sözleşme imzalayarak Almanya kariyerine resmen başlamış olacak.

İlerleyen dönemde Almanya Bundesliga’da göstereceği performans ile Milli Takım Kariyeri de daha net olarak şekillenecek gibi görünüyor.

Euro 2016 kupasında Volkan Babacan ve Onur Recep Kıvrak gibi isimlerden sonra 3. Kaleci olarak Türk Milli takımında kendisine yer bulmayı başarmıştı.

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Kadir BULGAN
Kadir BULGAN Sakarya Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Mezunu. Teknoloji, Bilgisayar ve Elektronik Dünyası ile yakından ilgili. Bursa'lı.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status