Pasaport Kayıt İşlemleriMIUI 9 artık gelmek üzere!

MIUI 9 artık gelmek üzere!

Bir çok Xiaomi marka akıllı telefon kullanıcısı tarafından beklenen MIUI 9, Android tabanlı bir özel kullanıcı arayüzü, çok yakında cihazlarda kullanılabilecek!   Xiaomi firmasının kendi geliştirmekte olduğun Android tabanlı MIUI kullanıcı arayüzü daha önceden kullanıma sunulmuştu. Bir çok kullanıcı tarafından büyük bir keyifle kullanılan ve iyi bildirimler alan bir arayüz olmasından dolayı, şirket bunun başarılı […]


Bir çok marka akıllı telefon kullanıcısı tarafından beklenen MIUI 9, Android tabanlı bir özel kullanıcı arayüzü, çok yakında cihazlarda kullanılabilecek!

 

firmasının kendi geliştirmekte olduğun Android tabanlı MIUI kullanıcı arayüzü daha önceden kullanıma sunulmuştu. Bir çok kullanıcı tarafından büyük bir keyifle kullanılan ve iyi bildirimler alan bir arayüz olmasından dolayı, şirket bunun başarılı bir proje olduğunda kanaat getirip bir sonraki büyük sürümünü duyurmak için hazırlanmaya başladı. Bakalım büyük gün ne zaman olacak?

Bir süre içerisinde Android 7.0 Nougat güncellemesi alacak cihazlarının listesini paylaşan şirketi, bu güncellemenin yanında MIUI 9 sürümünün gelip gelmeyeceğini ya da MIUI 8 ile devam edilip edilmeyeceği konusunda herhangi netlik sağlamamıştı.

  Xiaomi Mi A1 Android 8.1 Güncellemesi Geri Çekildi

Yapılan son açıklama MIUI Forumu üzerinden oldu. Bu açıklamada MIUI 9’un çıkış tarihinin 16 Ağustos olacağı ve bunun yanı sıra Android tabanlı olan bu özel kullanıcı arayüzünün ilk olarak Çin’de çıkacağı yazıldı. Diğer ülkelerde ne zaman kullanıma açılacağı daha belirsizliğini sürdürürken, internette dolaşan tahminler geçen sürümlerde olduğu gibi küresel sürümün yayınlamasının bir ya da iki ay daha süreceği yönünde.

Tüm dünyada yaklaşık olarak 200 milyon kişinin MIUI kullanıcı arayüzünü kullandığını açıklayan Xiaomi şirketinin CEO’su Lei Jun, yeni çıkacak olan bu sürümün çok daha akıcı ve güçlü olacağını belirtiyor.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status